פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ביוש, פוטר

   מה הסצינה הכי מרגשת? איזה מורה הכי שנוא? קארין ראתה את הסרט האחרון של "הארי פוטר", בכתה כמו תינוקת - וחזרה להיזכר בכל הסדרה עד עכשיו. הארי פוטר - כל מה שהכי

   במשך שעתיים ומשהו (בעצם – שעתיים והרבה משהו-יים) ישבתי המומה אל מוך מסך הקולנוע, בוהה בו בעיניים פעורות כמו חתול על קראק, זועקת מדי פעם: "אוי לא!!!", "מה קורה פה?", "כמה עצוב!", "כמה מרגש!", "בלהבלהבלה, למה אין הפסקה, אני צריכה ללכת לשירותים!".

   כן, הארי פוטר האחרון ביותר, זה שליווה כמעט עשר שנים מחיי וחלק בלתי נפרד מהילדות שלי ושל עוד רבים אחרים, נגמר. זהו. פינטו לה קומדיה. קץ. סוף. פאוזה דרמטית.

   אחסוך מכם פרטים בעלילה, כי יש לפחות מלאנתלפים כאלה, וגם לא בא לי להרוס לעשרות מליוני הקוראים שיש לנו מסביב לעולם את הסרט האחרון. רק אגיד בפשטות: לעזאזל, זה ריתק אותי למוות. מזמן לא ישבתי מול סרט ששאב אותי לעלילה שלו עד כדי כך. ולחשוב שבעוד שנתיים לא יצא סרט חדש. שלא אראה יותר את הפרצוף-כלבלב של דניאל רדקליף עם משקפי ההיפסטר שלו. שהילדים שלי, שיוולדו עוד איזה מאה שנים, אולי לא ידעו מי זה הארי פוטר. ושאולי, רק אולי, המשקפיים האלה יישארו באופנה והם ישימו אותם על אפיהם הקטנים ואני אזיל דמעה, כי, וול, זה כל כך מכוער.

   סיכום סדרת "הארי פוטר" - 15 הרגעים הכי הכי

   הסצנה הכי חמודה
   בסרט הראשון, "אבן החכמים", מתקרבת הרכבת להוגוורטס, והרמיוני אומרת לרון בשיא החוצפה האלגנטית שלה שיש לו משהו על האף. "האם ידעת?"

   הסצנה הכי מיותרת
   בסרט החמישי, "מסדר עוף החול", הנשיקה של הארי וצ'ו. זה לא הוביל לשום מקום וסתם הוסיף קיטש מיותר. לעומת זאת, אחותו הקטנה של רון...

   הדמות שהכי הלוואי שהייתה נשארת בעלילה
   בסרט הרביעי, "גביע האש", המוות ה-הו-כה-אכזרי של סדריק דיגורי (הוא רוברט פטינסון החתיך). הנפת שרביט אחת והבחור החינני הזה נופל על הרצפה ומזעזע את כל אותם ילדים בני שמונה שהיו בעולם הקולנוע, ומשאיר אותנו, צופים וצרכנים אדוקים, עם פחות בחור אחד מוצלח. באסה.

   הסצנה הכי פסטורלית
   בסרט השלישי, "האסיר מאזקבאן", כשהארי עף לו על הציפור-סוס ההיא (יעני, בקביק. איזה מין שם זה לציפור-סוס? לא עדיף מיצי?) ורואים לונג-שוט מהמם של הרבה שמש וירוק ומים.

   החיה שהכי הלוואי שהייתה קיימת במציאות והייתה קופצת עליי בהתלהבות ברגעים אלו ממש
   ההתלבטות בין דרקון לחד-קרן קורעת אותי מבפנים, אך בסופו של דבר, אני פשוט לא יכולה להגיד לא ליצור מקסים בעל קרן אחת, עם דם כסוף ושסביר להניח מפזר נצנצים לכל מקום שהוא הולך.

   הסצנה הכי מרגשת
   בסרט הראשון, "אבן החכמים", כשהארי רואה את ההורים שלו במראה. וזה לא באמת. כי זו רק מראה. חבל. אוף. בכי מר.

   הדמות עם הכי הרבה סקס אפיל
   וואו. כאילו, וואו. לא הארי, לא רון, גם לא האגריד. בקטגוריה הזו, רק סיריוס בלאק האחד והיחיד. וחבל שהוא מת ב"מסדר עוף החול", כי שוב – וואו.

   הדמות הכי מלחיצה
   ארגוס פילץ', השרת של הוגוורטס. למה בחרתי דווקא בו ולא בדמות מרעידת עצמות אחרת כמו וולדמורט או בלטריקס לסטריינג'? וול, הביטו במבנה הגוף והפנים שלו, בצירוף עם האובססיה המלחיצה לחתולה שלו. מישהו אמר כת השטן?

   הסצנה הכי עצובה
   בסרט השישי, "הנסיך חצוי הדם", כשדמבלדור מת. למי לא נשבר הלב לראות את הזקן החמוד הזה נוחת ארצה בסלואו-מושן?

   הסצנה הכי מעוררת רעב
   זה רלוונטי בערך לכל הסרטים, אבל ב"אבן החכמים", כשהארי רק מגיע להוגוורטס, יש סעודת ענק עם המון דברים שנראים קסומים וטעימים. אז זו.

   המורה הכי שנוא
   בסרט החמישי, "מסדר עוף החול", אמבריג', המשוגעת עם החתולים. זו שגורמת לכולם לכתוב עם עטים שחורטים להם דברים על העור. הלוואי שהיא תיחנק מצפרדע שוקולד מקפצת.

   המורה הכי אהוב
   סנייפ. הו, סנייפ, נסיך האופל, מלבלב הלבבות, כובש הלבלבים. הלוואי והיית מלמד אותי איך לרקוח שיקוי פולימיצי.

   הסצנה הכי רומנטית
   בסרט השביעי, "אוצרות המוות חלק I", כשהארי והרמיוני רוקדים ביחד באוהל. נכון, זה אפלטוני לגמרי, ונכון, כל אחד מהם מחוייב לג'ינג'י אחר ממשפחת וויזלי, ועדיין. תמיד הייתה בי תקווה קטנה שיום אחד הם יהיו ביחד.

   הדמות הכי מוזרה
   בלי שמץ של ספק, גברת בלונד-אני-רואה-שלדי-סוסים, לונה. הכי הזויה, הכי מוזרה, הכי תמהונית, ועדיין אחת הדמויות הכי מגניבות שיש. גם הקטע עם הסוסים המתים.

   הסצנה הכי סופית סופנית זהו זה נגמר לעולמי עד לנצח נצחים ביוש
   "הסרט השביעי", "אוצרות המוות – חלק II". בעצם, לא רוצה לעשות לכם ספויילרים.

   הארי ליווה אותנו מילדות - בואו להיזכר

   באינטרנט עשו להארי פוטר מחוות מוזרות - כולל וולדמורט עם שפם

   הארי פוטר סקסי? הצביעו!

   גם קוסמים זקוקים לייעוץ מיני

   ומה הרגעים הכי הכי שלכם בסדרת ספרי/סרטי "הארי פוטר"? זאת ההזדמנות האחרונה שלכם לחלוק!