פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: מסתכל עליי ורואה רק סקס

   הגולשת האנונימית ממש התרגשה כשמישהו התחיל איתה בפעם הראשונה. היא לא תיארה לעצמה שהכוונות של הבחור לא ממש טהורות. עכשיו היא הייתה רוצה למחוק את החווייה המגעילה

   נפגשנו במסיבה של השכבה.

   אף פעם לא התחילו איתי. אני פשוט לא בחורה כזאת שמתחילים איתה, שהודפת מחזרים על ימין ועל שמאל. לכן, כשהוא ניגש אליי, לא ידעתי איך להתנהג. בחורה מנוסה ממני בטח הייתה יודעת, אבל אני רק הייתי בהלם מזה שבפעם הראשונה, אני לא סתם מישהי במסיבה, אלא מישהי נחשקת. מישהי שבחור יכול לראות בפינת החדר, ולהגיד לעצמו "איתה אני חייב לדבר".

   זה טיפשי, כי אחר כך חברות שלי יגידו לי "מאמי, כשבנים מסתכלים עלייך זה כי הם רוצים לשכב איתך, לא כי הם מתאהבים בך כמו בסרטים או רוצים רק לדבר איתך כל הלילה". אבל אני לא תיארתי לעצמי איך זה יכול להיות בכלל. כשהוא חייך אליי מפינת החדר, ואז התקרב והתחיל להתעניין בי, הייתי בטוחה שזה בגלל שמצאתי חן בעיניו. שהוא ראה בי משהו, זורח מעל כל שאר הבנות שבחדר. כן, כמו בסרטים.

   מה לעשות. פעם ראשונה שמתחילים איתי, כבר אמרתי.

   התרגשתי, כי הוא נראה ממש טוב, ובנות כמוני (שנראות קצת פחות טוב) בדרך כלל לא מקבלות תשומת לב מבנים כאלה. אחרי שפטפטנו קצת הוא ביקש את הטלפון שלי. בטח שנתתי לו, זה פאקינג סיפור אגדה, לא?

   כאן הערב נגמר, אבל הוא התקשר למחרת. "אני לא טיפוס של פייסבוק", הסביר לי, "אני אוהב לשמוע את הקול של הבחורה". אחר כך הוא שאל אם הקול שלי מחרמן אותו. הייתי נבוכה, אבל חשבתי שהוא אולי מנסה לעשות עליי רושם, והתחמקתי מהשאלה. אבל אחריה הגיעו עוד שאלות, וכל אחת יותר מביכה מהקודמת. עד להצעה מינית מפורשת. הייתי בשוק.

   באף שלב לא הגיעה השיחה הנעימה, הידידותית שחיכיתי לה. כל הזמן חשבתי - אולי זו אשמתי? אולי שידרתי לו משהו? איך זה יכול להיות שהוא כל כך בטוח שאני רוצה לשכב איתו, רק מהכמה דקות שדיברנו במסיבה? האם זה ככה תמיד, כשמתחילים איתך? כי אם כן, אני לא בטוחה כבר שאני רוצה את זה.

   סיימתי את השיחה בתחמקות עדינה, כי לא היה נעים לי ממנו (אם יש פה אי הבנה לגבי הכוונות שלי זה הרי לא באשמתו). כשהוא התקשר שוב ושוב, פשוט סיננתי.

   כל החווייה הזאת ממש עשתה לי רע, ואני מסתכלת עכשיו על בנים אחרת לגמרי מאיך שהסתכלתי עליהם קודם, כשהם לא התחילו איתי בצורה רומנטית אבל כן דיברו איתי כמו בן-אדם והתייחסו אליי כאל "ידידה". הייתי רוצה למחוק את הרגע שבו נתתי את הטלפון שלי, בכזו תמימות, לאדם זר שבכלל לא רוצה להכיר אותי, אלא רק את הגוף שלי.

   כשבנים מתחילים איתך זה באמת רק בשביל סקס? ספרו לנו מה דעתכם בפייסבוקזון

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק? כתבו לנו את הסיפור שלכם (הקפידו לציין: עבור CTRL Z) ונפרסם אותו במדור

   עושים CTRL Z - בכל יום רביעי בוואלה! ZONE