פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   LOVE מאשין: אהבה אסורה

   כנראה שגיל ינסה לחפש אהבה בכל מצב אחרת איך תסבירו שהוא מצא את עצמו מתנשק עם האקסית של החבר הכי טוב?

   זה לא כמו מה שזה נשמע. אין לזה קשר אליך. זאת הייתה מעידה חד פעמית. זה לגמרי לא אתה, זה אני. היא כישפה אותי. היא אחיינית של אורן זריף. עשרות תירוצים יצירתיים, אותם ניסיתי לשנן, רצו במוחי, כמי שמנסה לכפר על העובדה שבאותם הרגעים עברתי על העבירה החמורה ביותר בספר החוקים הלא כתוב, שבין גבר לגבר.

   בין תירוץ לתירוץ, ניסיתי לחשוב איך נתתי לזה לקרות ומה לעזאזל יצא לי מזה. "לא תריב על בחורה עם חברך הטוב", אמרו רבים וטובים לפניי (כולל איתן וההוא עם הבלוטה ב"הדור הבא"), וגם הם יודעים שחמור מכך הוא לצאת עם האקסית של החבר הכי הטוב שלך. מה לעזאזל עשיתי?!

   הבחורה: ד', שיצאה עם החבר שלי לפני מיליון שנה

   קוראים לה ד', היא קטנה ממני בשנה וכפי שכבר הבנתם, היא האקסית של החבר הכי טוב שלי. מערכת היחסים ביניהם הייתה בערך לפני הספירה והתנהלה כמו בדיחה של שלום אסייג - המון ציפיות בהתחלה של "אולי יצא מזה סוף סוף משהו טוב", אחר כך דעיכה מביכה ולבסוף זה כבר מצחיק מרוב שזה לא מוצלח.

   לאחר כמה שבועות הסיוט הזה נגמר והיא המשיכה הלאה. מה שכמובן רק הטריד יותר את מנוחתו של חברי. חודשים שהוא אכל סרטים על מי היא בכלל ולמה לה מגיע ולו לא. הוא העדיף, במקום להסתכל מסביב ולראות כמה בחורות מתחילות איתו, לשקוע ברחמים עצמיים. עד היום הוא נותר אידיוט, שיצא סמרטוט אז כשניסה לחזור אליה, והיום, כשהוא ממשיך להתרפק על מערכת היחסים הזאת, שכאמור התרחשה קצת אחרי המהפכה התעשייתית. כל התירוצים הנ"ל לא מהווים בסיס לאף מעשה, שכן מומחים טוענים שהחטא רק חמור יותר נוכח העובדה שאני מכיר אותה בגללו.

   לא אשמתי, היא התחילה

   לפני מספר ימים קיבלתי סמס מ-ד': "היי גיל, מקווה שאתה זוכר אותי. אני צריכה לדבר איתך, אשמח אם תתקשר אליי..". כפי שציינתי, היא פאקינג התחילה! אז נכון, היא אולי תכננה שאעזור לה בעבודה בלשון, אבל זה כל כך דרש שאפרש את זה עם דאבל מינינג ("תעזור לי בלשון", נו באמת). וכך, אחרי פגישה בבית קפה וסמול-טוק עזרתי לה בדברים החשובים באמת. "אתה ממש ממש טוב בלשון!", אמרה אחרי מעבר קצר על החומר. נו, זה לא דרש?

   אם שניות אחדות לפני זה הייתי יודע שהנשיקה המעפנה הזו תסבך אותי עם הדילמה הכי גדולה בתולדות האנושות, נשבע שהייתי מלמד אותה תלמוד במקום. אך על טמטום משלמים, וכל הדרך הביתה שקעתי בדילמת ה"לספר או לא לספר לו". מה יותר חמור: לספר למרות שאין סיכוי שהוא יעלה על זה בחיים, או לא לספר ושהוא יגלה בעצמו? הפחד שאולי, אי-פעם, במקרה, בטעות, חס ושלום, חזיז ורעם, בלי כוונה העניין הזה ייפלט לד' שיתק אותי. סיפרתי לו, וזה חברים, הדבר הכי מטומטם השני שעשיתי איתה.

   ציון (1 מתוך 10):

   מינוס 40. הלך החבר הכי טוב, הלך הסיכוי לאהבה. מישהי צריכה שיעור לשון?

   LOVE מאשין - בכל יום שני בוואלה! ZONE

   בשבוע שעבר גיל הלך למסיבת גייז ומצא את עצמו מתמזמז בגינה חשוכה

   ולפני כמה שבועות הוא גילה שהוא דו-מיני

   LOVE מאשין - כל הטורים עם משימות הסקס של גיל