פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה

   האם הגמירה של השחקנים בסרטי הפורנו היא נורמלית? האם כדאי לקרוע בכוונה את קרום הבתולים כדי להימנע מדימום בסקס הראשון? ד"ר אברמוב עונה לשאלות שלכם

   אנונימי שואל:

   כשאני צופה בסרטי פורנו אני שם לב שכשהשחקנים גומרים, יוצא להם זרע בכמויות ממש גדולות והם משפריצים אותו בעוצמה. כשאני מאונן וגומר, לעומת זאת, יוצא לי די מעט זרע, בקושי כמה טיפות, וגם הזרם יוצא בעוצמה חלשה מאוד וסמיכה, אפילו כשאני מנסה "לדחוף" אותו החוצה. למה זה ככה והאם זה מצביע בצורה כלשהי על פגימות בזרע או על עקרות?

   ד"ר אברמוב עונה:

   זה לא מעיד על כלום. סרטי הפורנו הרבה פעמים מפוברקים, ולא כל מה שרואים שם זה מציאותי ואמיתי.

   כשמאוננים לעתים קרובות מאוד כמות נוזל השפיכה יורדת. המצב לא מעיד על יכולת פריון.

   בת 14 שואלת:

   אני יודעת שבזמן שקרום הבתולים נקרע יורד דם, ויש בנים שנגעלים מזה. שאלתי היא - האם אפשר להחדיר לעצמך אצבעות ולקרוע אותו בכוונה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   לא כל הבנות מדממות בזמן יחסי מין ראשונים. כשליש מהן לא מדממות בכלל. נראה לי מופרז לנסות לקרוע את הקרום באצבעות רק כדי לחסוך מעצמך את הדימום...

   לא שמעתי על כך שבנים נגעלים מהדימום! מקווה בשבילך שאת הפעם הראשונה תעשי עם בן זוג שאוהב אותך, ואז לא יגעיל אותו כלום.

   אנונימית שואלת:

   אני נמצאת במערכת יחסים הרבה זמן שכוללת יחסי מין. הבעיה היא שאף פעם לא גמרתי. דיברתי עם החבר על הנושא, והוא אומר שיכול להיות שאני לא רגישה מספיק באיבר המין. ידוע לי שהדגדגן הוא יותר רגיש, אך גם זה לא עוזר.

   מלבד העובדה שאני לא גומרת עם חבר שלי, אף פעם לא גמרתי באוננות עם הידיים. ניסיתי, כמו שאומרים, לחקור את הגוף אבל שום דבר לא עוזר. אני לא מרגישה שום תחושה, והיד מתעייפת מהר. אני מאוד מתוסכלת ולא מבינה מה הבעיה בי.

   אני רוצה לציין את העובדה שבעזרת מכשירים וזרם מים אני מגיעה לאורגזמה.

   ד"ר אברמוב עונה:

   התרגלת לגמור בעזרת גירוי חזק של ויברטור וזרם מים. החדרה של אצבעות ושל איבר מין אינה עוצמתית כל כך כמו העזרים שבהם את משתמשת. את צריכה ללמוד לאונן בעזרת גירוי יותר חלש, או לשלב ויברטור קטן לדגדגן בזמן יחסי מין.

   במידה ותצטרכי הדרכה כדאי לפנות לטיפול מיני.

   בן 15 שואל:

   תמיד כשאני מאונן אני גומר אחרי זמן קצר, גג עד דקה וחצי. כששאלתי את החברים שלי אחרי כמה זמן הם גומרים, הם אמרו לי שאחרי חצי שעה בערך. מה זה אומר? האם אני חרמן יותר מדי והאם זה ילך וישתנה בזמן הקרוב ?

   ד"ר אברמוב עונה:

   הזמן שלוקח עד שפיכה משתנה מגבר לגבר. יכול להיות שאתה מאוד מגורה, ולכן גומר כל כך מהר. כשתהיה במערכת קשרים ותקיים יחסי מין אז אפשר יהיה להתייחס לזמן התוך-נרתיקי שלוקח לך עד שתגמור. אתה גם עוד מאוד צעיר, בתחילת גיל ההתבגרות, והדברים ישתנו ככל שתגדל.

   שאלה פתוחה עם ד"ר אברמוב - בכל יום ראשון בוואלה! ZONE