פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שלושת רגעי הכדורגל הגדולים של השבוע

   נפרדים מאריק בנאדו, ראשי קבוצת הפועל פתח תקוה נעצרים ומאור בוזגלו WTF. סער נוגח בשלושת רגעי הכדורגל הגדולים של השבוע, ובפעם האחרונה

   ציון כדורגל (ShutterStock)

   רגע 1: פרשת הימורים חדשה בכדורגל הישראלי?

   משתתפים: תומר סיני, גל חצור.
   בשלוש מילים: פרשת הימורים חדשה?

   חבר הנהלת הפועל פתח תקוה תומר סיני מובא לדיון בהארכת המעצר (ברני ארדוב)
   לא נעים. תומר סיני מובא להארכת מעצר

   הימים האחרונים לא קלים עבור הכדורגל הישראלי. גם אחרי שהעונה הסתיימה הוא ממשיך להיות במרכז האירועים. על הפרק: פרשה חדשה בשם "הכדור המרכזי", במסגרתה נעצרו ונחקרו ראשי קבוצת הפועל פתח תקוה (שנשארה בליגת העל, זוכרים?), תומר סיני, גל חצור ודני לוי (שנשלח למעצר בית).

   השלושה חשודים לכאורה בעבירות קשות של מרמה, הטיית משחקים, מתן שוחד, וגם בקשירת קשר לביצוע פשע ובשיתוף לא חוקי של שופט באחד ממשחקי האימון של הקבוצה. על פי חלק מהדיווחים של השעות האחרונות, השיא החדש המביך בפרשה הוא חקירתו באזהרה של יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון ועצירת מאמן הקבוצה לשעבר, יובל נעים. גם אם לא ברור מה יהיה הסוף של הפרשה הזאת או מה יהיו ההשלכות האמיתיות שלה על כל הכדורגל הישראלי, כבר עכשיו במצבה הנוכחי אפשר וצריך להרגיש לא ממש נעים בגוף.

   רק חבל ש: יותר חבל מזה באמת שכבר אין.

   ציון כדורגל (ShutterStock)

   רגע 2: אריק בנאדו פורש, רפאלוב ממריא לבלגיה

   משתתפים: יענקל'ה שחר, ליאור רפאלוב, אריק בנאדו.
   בשלוש מילים: זה שיר פרידה?

   אריק בנאדו מודיע על פרישה (מכבי חיפה , רפאל קבסה)
   על לא דבר. בנאדו מודיע על הפרישה

   השבוע האחרון היה בסימן פרידות עבור אלופת ישראל, מכבי חיפה. זה התחיל מהפרישה המאולצת של אריק בנאדו ממשחק פעיל אחרי בעיות בריאותיות שהתגלו בלבו. "משהו בי נקרע, נתלש", אמר בדמעות לעיתונאים שבאו להיפרד ממנו.

   שנייה אחרי, התיישב על הכיסא הרטוב ליאור רפאלוב – עוד ציר מרכזי של הקבוצה בעונה הקודמת – כדי להודיע ביחד עם הבוס, יענקל'ה שחר, שהאיש עובר לשחק בקבוצת ברוז' הבלגית תמורת בוכטה של כסף. כך אמרה חיפה שלום לשניים מכוכביה המרכזיים בעונה שעברה.

   החיפוי הגיע כבר השבוע בדמות מסע רכש יקר של כמה וכמה שחקנים, שלפי פרסומים היה שווה לא פחות מ-7 מיליון יורו. WOW.

   רק חבל ש: בנאדו הוא השחקן הוותיק השני – אחרי שמעון גרשון – שנאלץ לפרוש שלא מרצון, אלא בגלל בעיות לב. באסה.

   ציון כדורגל (ShutterStock)

   רגע 3: מכבי ת"א VS. מאור בוזגלו

   משתתפים: מאור בוזגלו, מאור בוזגלו, מאור בוזגלו.
   בשלוש מילים: ככה לא מתנהגים.

   מאור בוזגלו שחקן מכבי תל אביב עם עורך דינו צ'רלי בוזגלו (קובי אליהו)
   מאור בוזגלו עם עורך הדין שלו, צ'רלי בוזגלו. יש ערימה של בוזגלו

   הנה סיפור: על מאור בוזגלו, אחת מההבטחות של הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות, מכבי תל אביב הוציאה ימבה כסף. הסכומים היו גדולים, ההבטחות היו בהתאם - אלא שהשנתיים האחרונות של בוזגלו במועדון לא היו מדהימות במיוחד. בזמן שיש דיווחים על רצון חד צדדי של מכבי להיפרד מהשחקן, השבוע הוא בסך הכל רצה להגיע לאימון הקבוצה. אלא שמנהל המועדון מיהר להתקשר אליו כדי להגיד לו שאין לו בשביל מה, כי הוא לא מורשה להתאמן.

   בוזגלו ביקש לדעת מה הוא עשה, ועל פי הדיווחים קיבל מכתב ובו פירוט עברות המשמעת שביצע, כשבין היתר דובר על כך שהתראיין ללא אישור הקבוצה. בעוד שמכבי הודיעה לו כי הוא מושעה ל-48 שעות, הוא עצמו הלך לעורך הדין שלו וניסה להבין וואט דה פאק. בהמשך כבר נערכה לו וועידת משמעת מטעם הקבוצה, בעוד שברקע כבר התחילו לעלות תהיות על עתידו האופציונאלי של בוזגלו דווקא ביריבה העירונית הפועל. מה שכן, תשובות לכל הסיפור הזה יינתנו כנראה בעתיד הקרוב.

   רק חבל ש: צריך באמת להתנהג ככה לאיזשהו שחקן כדורגל במועדון גדול, גם אם קוראים לשחקן הזה מאור בוזגלו.

   שמעתם ש...

   בשבוע הבא מדור הכדורגל יסיים את דרכו? שמעתם נכון. זה גם הפרומו שלנו הפעם לשבוע הבא: נבואה שכנראה תגשים את עצמה על סיום חלקנו בוואלה!ZONE, יחד עם עונת הכדורגל העולמית והארצית שיצאה גם היא לפגרה די לא מזמן.

   זה הזמן שלנו להיפרד מכם, ועל הדרך להודות על התקופה הקצרה שבה ניסינו לעשות לכם סדר ממצה במה שקורה בעולם הכדורגל הזה שאנחנו אוהבים לאהוב. אנחנו עוד נתראה פה בכתבות אחרות ומדורים שונים, הכדורגל יהיה עכשיו באחריותכם. היו שלום.