פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: איזה רגע הייתם מוחקים?

   6 שנים עברו מאז שהגולשת האנונימית חתכה את עצמה בסכין ונסחפה למעגל של הרס עצמי ומיניות מוגזמת. כיום, כשזה כבר מאחוריה, היא כותבת לנו על איך הייתה רוצה למחוק את התקופה מחייה

   כמו כולם, גם לי יש רגעים לא מוצלחים בחיים, אבל מעטים הדברים שהייתי מוחקת. כל דבר שעשיתי, גם אם הוא הרס הרבה, פתח בסוף דלת חדשה ומקום אחר, הכרויות חדשות, דברים שלא היו קורים ללא הטעויות.

   אבל על דבר אחד אני מתחרטת ויודעת שהוא לא פתח שום דלת ושום דבר חדש וטוב יותר (חוץ מהכרות חדשה עם כמה תכונות חבויות שלי)" ההתמכרויות שלי.
   ויותר מהכול - ההרס העצמי שלי.

   הלוואי שיכולתי למחוק את תקופת השיכרות, המיניות המוגזמת או את הנטיות האובדניות. אבל התמכרות זה דבר חזק, והרס עצמי זה דבר שכמעט בלתי אפשרי להיגמל ממנו. גם היום, שש שנים אחרי הפעם הראשונה שפגעתי בעצמי, הסכין עוד קורצת לי כשאני לבד והדיכאון מנסה לעטוף אותי. עד היום, ארבע שנים אחרי שהתחלתי להתמכר לאלכוהול, הוא עדיין קורץ לי וקורא לי לבוא.

   חמש שנים עברו מאז שהבנתי שהסקס שחיפשתי בא רק כדי לקבל איזושהי אהבה, ומצאתי את זה בדרך הכי גרועה שאפשר. איכשהו הצלחתי להפסיק, ואני מתמודדת כל יום עם הדברים האלו, ומנסה להחזיק את עצמי שלא אפול לתוכם בחזרה.

   הייתי מוחקת בשמחה את היום שבו הכרתי אלכוהול לראשונה, את היום בו חברה שלי סיפרה לי על החתכים שלה, ואת היום בו שכבתי בפעם הראשונה לא מתוך רצון אלא מתוך כמיהה לאהבה. אולי אז לא הייתי מצולקת נפשית ופיזית כיום והייתי שלווה יותר.

   אולי והלוואי.

   עוד מכתבים אנונימיים ששלחו הגולשים ל-Ctrl Z