פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מדריך סוגי הבליינים השלם

   לא בטוחים עם מי לצאת? לאן ללכת? מה ללבוש? עם מי לדבר וממי להתרחק? ה-ZONE מגיש: המדריך השלם לסוגי בליינים! אז מה אתם?

   הערס

   מקום הבילוי: את הערס ניתן למצוא בעיקר במועדוני ריקודים.

   הוא תמיד ישמח לשמוע טראנסים, מזרחית וטראנסים של מזרחית, וכפעילות פנאי הוא ישמח גם ללכת מכות עם עוברי אורח או עם ערס אחר. הערס הממוצע נע בקבוצות של בין חמישה לעשרה גברים, כשלפעמים תתלווה אליו גם פרחה.

   איך תזהו אותו: בעזרת הריח החריף של הג'ל שהוא מדיף ובעזרת הפלאפון שלו שמצפצף רינגטון מזרחי בכל שעות היום.

   ההיפי

   מקום הבילוי: ההיפי אוהב להסתובב במסיבות חוף, מסיבות יער ומסיבות מדבר (שכולן כינויים למסיבות שבהן... אמ... לוקחים אקמול)

   לפעמים ההיפי יסתובב עם כלי נגינה שיש לו שם בג'יבריש כמו "תוף במבונגנג" או "דיג'רידו". כשהוא לא במסיבת טבע הוא ילך להופעות של להקות עם שמות בחצי ג'יבריש כמו "מארש-דונדורמה" או "שממל".

   איך תזהו אותו: על-פי ערימת הסמרטוטים שהוא לובש, והשיער שלו שזקוק נואשות לחפיפה.

   הפריק

   מקום הבילוי: בישיבה על מדרגות מרכז העיר עם חברים, בוכה על מר גורלו ושותה מגוון רחב של משקאות (החל מאצטון וכלה בדברים שאין להם שם מחוץ לשפה הרוסית).

   לפריק יש נטייה להרס של עצמו וגם של הסביבה. אפשר למצוא אותו חורט על הגוף שלו, על החברים שלו ועל הקירות כל מיני משפטים בנוסח "העולם שייך למזדיינים" וגם "היכונו לביאת השטן".

   איך תזהו אותו: לפי השיער שמזדקר במוהוק בשלל צבעים (ירוק כתום כחול וחום עכברוש), מעיל העור הגדול שהוא לובש והדם של החתול שנדבק לו לג'ינס.

   הפרחה

   מקום בילוי: מועדונים.

   הפרחה אוהבת לרקוד במועדונים וללעוס מסטיק. לעתים היא תשלב את שתי הפעולות יחד (למרות שזה יהיה לה קשה, מאחר ומולטי-טאסקינג זה לא הצד החזק אצלה). בדרך-כלל תסתובב הפרחה עם חבורת ערסים (ע"ע) אבל תרגיש הרבה יותר חכמה וכוחנית מהם.


   איך תזהו אותה: הפרחה לובשת טייץ שחור, עקבים גבוהים וחולצת סטרפלס מנומרת או שחורה (בהתאם לאופנה ולדימוי העצמי של הפרחה) השיער שלה מוחלק עד נושר והאודם שלה זוהר למרחקים ארוכים.

   האינטלקטואלית

   מקום בילוי: האינטלקטואלית בטוחה שהיא בכלל בריביירה הצרפתית. היא מבלה את לילותיה בבתי קפה שבהם הופעות אינטימיות לעשרים איש של זמרי ג'אז, ונהנית לאכול בסושיות.

   האינטלקטואלית תעדיף תמיד להסתובב עם שתיים או שלוש חברותיה הקרובות, ועם גברים מבוגרים ממנה בעשר שנים לפחות.

   איך תזהו אותה: לפי שמלות הווינטג' שהיא לובשת (גם כשכל מי שמסביבה לובש טי-שירט וג'ינס), ועל פי האף שלה שבדרך כלל נעוץ באיזור השמיים.

   השמרטפית

   מקום בילוי: כל המקומות הנ"ל.

   הזן המבאס הזה של הבליינים הוא די נדיר, ומזל שכך, כי השמרטפית היא בדיוק ההפך מבליינית רגילה. כל המטרה שלה היא לדאוג לכך שחברותיה לא ישתו, לא יעשנו וחס ושלום שלא ינסו למצוא לעצמן סטוץ של לילה אחד.

   השמרטפית הוא הקול המוסרי (והמנג'ס) שבחבורה, והיא יכולה לבאס גם את הטובה שבמסיבות. ניתן למצוא אותה מסתובבת עם חברותיה הטובות או לבד אחרי שחברותיה הטובות העיפו אותה החוצה מהחבורה.

   איך תזהו אותה: בעזרת הבגדים החסודים שלה שכוללים בדרך כלל ג'ינס אנמי וטי-שירט שחוקה.


   איפה עדיף לבלות - בתל אביב או בפריפריה? הצביעו!

   גם אתכם מרגיז שבילויים זה דבר כל כך יקר?

   עד הבאזזר - כל הבילויים, ההופעות והווידיאוים של ה-ZONE!