פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להיות בחורה זה מכה

   שחין, כינים וכמובן - דם! קבלו את 10 המכות בלהיות בחורה. כי אנחנו סובלות כל השנה, ואף אחד לא יוציא אותנו משם לארץ המובטחת

   בכל פסח אנחנו מציינים את מכות מצריים, עשר מכות שהטיל אלוהים על המצרים. וכמה אלפי שנים לאחר מכן, עומדות אנו, בנות ישראל, מול עשר מכות משלנו, שהופכות את הבחורה מידי פעם ליצור אומלל בהרבה על פני הגבר.

   דם

   יש צורך להסביר? שלושה ימים (במקרה הטוב, וגם זה ארבעה ימים יותר מידי) של גסיסה במלוא מובן המילה, מצבי רוח נוראיים ורצון לירות לעצמנו בבטן. ובשביל מה? בשביל להיכנס להיריון מתישהו בעתיד, שאלו תשעה חודשים של כאבים בכל הגוף ועוד 60 שנה של כאב ראש אחד גדול.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הצילווווווווווו

   צפרדע

   לנצח בייביסיטר. ראיתן פעם בחור שנתבקש לשמרטף על ילדים קטנים ומעצבנים שהם לא בני הדודים שלו (וגם אז הוא מזעיק נקבה לעזרה)? לא, הם הולכים לעבוד באיזה שדה בקיבוץ ולהסתלבט כל היום בשמש, ואנחנו נתקעות עם קבוצה קטנה של יצורים קופצניים שרוצים שתעשי להם חיקוי של יובל המבולבל.

   נערה משחקת עם תינוקות (ShutterStock)
   סתמו כבר!!!

   כינים

   אין לנו. אבל בשביל להימנע אנחנו במרדף תמידי אחר השמפו המושלם, הקרם, שמן מרוקאי, פן, מחליק, מסלסל, וכל שאר תכשירי ומכשירי העינוי ההם שברא העולם המערבי כדי להשאיר אותנו קירחות כמו הבחורים בעוד כמה שנים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   זה השיער שלך שאת סתם שמחה לראות אותי?

   ערוב

   בחורים, דהה. אתם אולי בטוחים כל הזמן שאנחנו נהנות כשמתחילים איתנו - אז זהו, שלא. מאוד נחמד לשמוע מחמאות ולצ'טצ'ט מעט, אבל בחורים סליזיים ושיכורים עם חיבה למישושים פשוט לא עושים לנו את זה. זו, רבותיי, מכת מצריים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אז תגידי, אבא שלך גנן שנפל מגן עדן על בלונים?

   דבר

   "דבר" היא מחלה שתקפה גם את המצרים וגם את החיות. בגלל שפרעה עשה טעות אחת בקדמת-דנא, המצרים סבלו ממחלה וגם החיות. רק שבעולמנו שלנו המצרים (הבנות) חולים הרבה יותר, בערך 3 פעמים בכל חורף. אבל החיות (הבנים), שחולות לעיתים רחוקות, רואות בזה פגיעה בטסטוסטרון שלהן, ואז הן שוכבות במיטה ונאנקות כאילו סוף העולם הגיע. לכו להזדיין.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו לא, האף שלי סתום אני גוסססססססססססס

   שחין

   הלוא הם הפצעים המזוויעים שנשארים אחרי שעווה וגילוח של הרגליים. לא מספיק שסבלנו למוות אצל הקוסמטיקאית, עכשיו אני גם צריכה לראות את הגוף שלי זרוע נקודות אדומות ומגרדות. מתי זה נגמר? כשמתחילות לצמוח השיערות וצריך לחזור ולהוציא אותן. הידד.

   גילוח (ShutterStock)
   לא, זה לא כזה כיף כמו שזה נראה

   ברד

   האמת שהברד מכה בכולם, הבעיה היא שלנו תמיד קר יותר. אמרו לי פעם שלבנות קר יותר כי יש להן ליטר אחד פחות בגוף. האמת היא שלא כל כך אכפת לי למה זה קורה, אני פשוט לא מבינה למה הם יכולים ללכת בגופיה באמצע ינואר, ואני נראית כמו דוב מנופח.

   מתאבדת (ShutterStock)
   קריר? הרגו אותי עכשיו

   ארבה

   אלוהים הטיל עלינו מכת ארבה חמורה בכמה רמות מזו של המצרים. העם ההוא שנקרא "נציגות מכירה", או משהו כזה. אלו הנשים הישישות שמאופרות בליצנות נוראה, שעומדות בסניפי הפארמים ושועטות לעברנו עם דוגמית מהקרם החדש של קליניק שעולה רק מיליון-תשעים-ותשע. למה אתן לא נדבקות אל הבחור שלי? הוא זה עם המודעות הקוסמטית הנמוכה מבינינו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אבל גיברת, עדיין לא הרחת את הבושם "סקס מסתורי על החוף עם דביבון"!!!

   חושך

   יחס אמביוולנטי. אנחנו אוהבות חושך וגם סולדות ממנו. בחורה לא יכולה ללכת לבד בחושך, אבל היא אוהבת בחורים אפלים. היא וודאי מפחדת מהחושך, אבל תשמח לחלוק אותו עם בחורים אפלים. כנראה בהקרנה של "ירח אדום" באולם חשוך. ואפל.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו, בחור אפל - כל כך סקסי!

   מכת בכורות

   מכה שאנו חולקות עם המין הגברי. העובדה שאנחנו אוהבות בחורים מבוגרים יותר בכמה שנים טובות (בכל גיל זה ככה), פשוט לא עובדת לטובתכם. ולפעמים, לצערי הרב, היא גם לא עובדת לטובתנו. או שתצא עם ילדות ותסב להן אושר, או שתישאר גלמוד בחיפוש אחר זו שרוצה את אחיך הגדול.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו, סבא של הבחור האפל ממקודם - עוד יותר סקסי!

   .