פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הצד שלו, הצד שלה: איפור

   שוב טוהר ושני מתווכחים, והפעם - על הטיפוח הבלתי נגמר של בנות: הוא חושב שהן מגזימות, כי למי אכפת מהמסקרה שלך, והיא טוענת שלא יתחסד כי גם הוא נהנה מבנות מטופחות. ואתם? הצביעו!

   הצד שלו: נו כבר, כמה זמן לוקח לכן להתאפר?!

   חשבתן שאיחורים זה אופנתי? אז חשבתן. אני יוצא בפנייה נרגשת אל המין היפה, ובשירות הוד מלכותה (סתם, המין הגברי), אני קורא – די לייבוש! נמאס לחכות עד שתחליטי מה ללבוש ותסיימי להתאפר ולהסתרק! קבענו לצאת בשמונה ועכשיו כבר שנת 2015!

   כשהשורה התחתונה היא "את מאחרת, אני לא" – שני, עיניים שלי, לא יועילו כל הפצרותייך. כשהספורט הלאומי הגברי עבר מכדורגל פחיות ל’חיפושים מה לעשות בזמן שהיא מתארגנת" – יוסטון, ווי האב א פרובלם. בסופו של דבר, את מתפדרת, מתבשמת, מתמרקת ומתהדרת עבור מטרה נשגבת - והיא הזכר שלצדך. אותו זכר שסובל מזליגת תכנים קשה, גם בזמן שהוא נמצא איתך, לכיוון כל פעילות חשיבה סביב צבעי ליפסטיק.

   הבדיחה הידועה אומרת שהסיבה היחידה שנותרו גברים בעולם היא שוויברטורים לא יודעים להחליף נורה. שני, את שמה את נפשך בכפך עם העיכוב הזה וההתארגנות האינסופית שלך. למעשה, הגיע הזמן עבורך, ועבור כל בחורה שזמנה לא יסולא בפז אבל חושבת שלזמנך אתה בז, ללמוד להחליף נורות בעצמה. כי לא נראה לי שאני אשאר עד שתסיימי.

   הרי אנחנו יוצאים לסרט. באולם הקולנוע, כידוע לכל זב חוטם צמא מזמוזים, חשוך. כך שבעצם, את משקיעה את מיטב שעותייך ואת מיטב עצביי בהחלטה על הלבוש בו יראו אותך בעמידה בתור לכרטיסי הסרט על ג'סטין. למי אכפת בכלל.

   (טוהר ג'יקובסון)

   הצד שלה: אויש, כאילו שאתם לא נהנים מהתוצאה

   אני לא בטוחה שבדיוק הבנתי על מה אתם מתלוננים כאן, וכן, אני מפנה את השאלה שלי אל המין הגברי כולו, או לפחות על ההטרוסקסואל הישראלי שלא בטוח איך מאייתים בכלל את המילה "היגיינה". אתם מתלוננים על העובדה שאנחנו מטופחות? שאנחנו משקיעות בעצמנו?

   לנו לוקח זמן להתארגן כי אנחנו באמת מתארגנות. אנחנו לא חופפות עם סבון גוף ולא בוחרות את הבגדים שלנו על פי פרמטר אחד ויחיד והוא, הממ, מה הכי פחות מסריח.

   זה הרי ברור שאף בחור לא יימשך למישהי שמתנהגת כמוהו. האובססיביות שלנו לזקיקים ברגליים, החשיבות שיש לתכשירים קוסמטיים בעינינו, העובדה שלוקח לנו בערך פי 5 מהזמן שלוקח לכם לעשות שופינג - כל זה מסייע לתוצאה הסופית הנהדרת, של סיבוב ראשים והימשכות שלכם אלינו, הבנות. או לחילופין, העובדה שבת הזוג שלך מעוררת קנאה.

   אז אתם יכולים לאנפף בעצבים ובבוז ולשאול אותנו, אוף, כמה זמן לוקח לך להתארגן, ולמה יש לך את אותו הקרם בארבעה ניחוחות שונים, ומה זה מעגל ריסים, זה נראה כמו מכשיר עינויי סורי - אבל בפועל, אנחנו יודעות ששעתיים של התארגנות שוות את הכול.

   (שני צור)