פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חיק הטבע שונא אותי

   אתם באים איתנו לבומבמלה באילת? יאהו! טבע, אוהלים, חוף... אוי לא, אתם בעצם כוסיות מפונקות, איך תסתדרו?! נועם, כתבתנו בבומבמלה, הכינה תדריך למפונק המבוהל בחיק הטבע

   קרה הדבר ומצאת את עצמך בפסטיבל בומבמלה, על חוף הים, בתוך אוהל ועם תנאי היגיינה מינימליים. שיט.

   איזה באסה זה טבע! אתה בטח חושב לעצמך (גם אם לא חשבת את זה, תנסה לזרום איתי שניה): זה חול, ואוכל מגעיל, ובלי המיטה וחצי שלך אתה ישן על הפנים. מצד שני, כולם סביבך מתנהגים כאילו זה הדבר הכי מגניב בעולם, ואתה הרי לא רוצה להיות היחיד שמבאס את האווירה.

   מה תעשה? איך תצליח להיראות מגניב ובעל פאסון גם בתת-תנאים שמציע לך הטבע? ובכן, להלן המענה לכל צרותיך. לקרוא, לגזור ולשמור.

   1. תזרום עם כל הצעה שמציעים לך

   קשה להגיד כן לכל דבר, אבל אם אתה חושק בתואר “מלך הקוליות של הקמפינג" כדאי שפשוט תזרום. מציעים לך לבוא להקים את האוהל? תזרום. מנדבים אותך לפתוח את קופסת השימורים של התירס? תגיד כן. שואלים אם אתה בקטע של ללכת לצוד חזירי בר לארוחת הערב? תגיד בפאסון ש- "כן בטח, למה לא”. אז כן, יכול להיות שבסוף תמצא את עצמך מתחרט על זה שהסכמת כל כך מהר (“אמא שלהם בגבס, פעם אחרונה שאני מתנדב להיות קוטף אוכמניות תורן!”) אבל לפחות החבר'ה שמסביב יחזיקו ממך כבחור עם קור רוח מעורר קנאה.

   2. תגיע מוכן

   אם אתה באמת רוצה להיראות כאילו כל עניין הטבע הזה קטן עליך, כדאי שתשדר מקצועיות של מינימום חוקר יערות טרופיים. תגיע עם האוהל הכי משוכלל שכולל ארבעה כיווני אוויר, פלוס מזרן מתנפח, פלוס מערכת קולנוע מתקפלת. תלמד איך לאפות עוגת שיש מאיצטרובלים, תבנה חכה מענף וחוט תיל, ואפילו תשנן איזה צ'יזבט מצמרר לשעות הקטנות של הלילה בשביל ההווי. ותזכור - העיקר שיתפסו ממך כאחד שלגמרי יודע מה הוא עושה (אגב, נכון הצמח הזה שהכנת ממנו סלט? אז הוא רעיל. מקווה שעברת גם על המדריך “איך לבצע שטיפת קיבה בטבע").

   3. תשתדל ליהנות

   בואו נודה באמת, טבע זה באסה. זה אולי מרגיש מגניב והכל, אבל למי באמת אכפת מרוח שנושבת קרירה ועוד קיסם שזרקו למדורה. אבל כיוון שמטרת הכתבה היא לעזור לכם לעשות פוזות על כל מי שמסביבכם, פשוט תנסו לשדר כיף חיים וסוכריות קופצות. נכנס לי חול לעיניים? איזה כיף! יונה חרבנה לי על הבוקסר? שיגעון! נשברה לי ציפורן? יופי דו! העיקר שכיף לנו בטבע... יאיי... אהה... אז מתי חוזרים הביתה?