פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חופשי זה לגמרי לבד!

   אחרי שהמלצנו לכם מה לעשות עם החבר/ה בבומבמלה, קבלו את הצד השני של העניין: אל תקחו אתכם את החברה. היא סתם תהרוס לכם את כל הכיף על החוף. בומבמלה זה לסינגלס!!!

   פסטיבל בומבמלה מתקרב, ועוד מעט וואלה ZONE יורד לאילת. ראשינו מתמלאים במחשבות על חופש ועצמאות בפסטיבל, או ליתר דיוק, מחשבות בסגנון "וווויי פיייי, אני וחברה שלי לבד באוהל עם בגד ים, מוזיקה טובה והכי חשוב - בלי הורים!"

   טוב... אז...אממ... במילה אחת.... לא.

   זו טעות. צריך לזכור שני דברים: האחד, שרוב מערכות היחסים בתיכון לא מחזיקות יותר מידי זמן, בלשון ההמעטה. כולנו מכירים את החבר ההוא שבא אליך יום אחד ואומר "החיים יפים כל כך כשיש לך חברה שאתה מת עליה והיא מתה עליך!", ושלושה ימים אחרי הוא אומר לך תוך כדי ביס מהפיצה: "אחי, אני זורק אותה".

   דבר שני, כשבאמת חושבים על זה, אין הרבה פסטיבלים כאלה במהלך החיים, שבהם אפשר ליהנות ולהתפרע ככה, להתנתק מהבית, להרגיש חופש ועצמאות. במילים אחרות, אם לא הבנת את הרמז...

   אתם לא רוצים לקחת את חברה שלכם לבומבמלה!

   לא קונים את זה, אה? אז בואו תחשבו על זה ככה:

   אתם הולכים לכם על החוף, ברקע נשמעת מוזיקה מדהימה, איזה בחורה חצי חטובה נצמדת לך לאוזן. ותנחש מה? מדברת. על מה? אלוהים יודע. זה מעניין/קשור לחיים/סקסי? סביר להניח שלא. אבל בגלל אותו דיבור נמנע ממך החופש של לגשת לכל דבר שמסקרן אותך. ליהנות ממה שבא לך, עם עצמך. לגלות את עצמך במצבים שעדיין לא היית בהם, כי כל צעד שהוא מחוץ לקו הגלים הרומנטי מגיע ביחד עם שאלה מנדנדת. והכול בשביל מה? בחורה שכבר לא תיהיה חלק מעולמך בעוד חודש? אתה תוותר על 20 אחוזים מהזמן של האופוריה המיוחדת הזאת בשבילה? ככה חשבתי.

   חוץ מזה, גבר יקר שלי, כמה אתה מתכונן כבר לפני העלייה על האוטובוס? כלום! ועדיין אתה נהנה כמו אני לא יודע מה. כי בומבמלה זה לא טיול בלונדון. זורמים עם הכיף לאן שזורם. אבל כשיש חברה, והיא רוצה לדאוג שאתם תיהנו "כמו שצריך", והתכניות צוברות נפח כמו בגרות בהיסטוריה. כל פיפס, ושקיעה, וסדנה ומסיבה. הכל נכנס ללו"ז. הכל מתוכנן בראש השופע של החברה. אך אדם (או אישה) עושה תוכניות ואלוהים (או במובמלה) צוחק עליהם. ואז שום סיכוי בעולם שכל התוכניות של הנהדרת יעבדו ו/או ירזמו חלק, מה שיצור מתח רב והמון בלאגן, בדיוק ההפך מההרגשה שאתה רוצה להרגיש בבומבמלה.

   אההה... אז עכשיו אתה קונה את זה... יופי. שמחתי לעזור ;).

   נ.ב. אם אתה נפרד ממנה באמצע הפסטיבל, אתה חוטף מכות...