פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   טי-פשות!

   אורי, כתב האופנה הצעיר שלנו, נסע עד תל אביב לסקר את יריד הטי מרקט - ובמקום זה עבר סיוט של שעות בכניסה. וואלה ZONE נשאר בלי חולצה

   זה היה אכזרי. מאוד אכזרי.

   שעה וחצי של עמידה בשמש הקופחת בשביל להיכנס לשוק האופנה האורבני והצעיר "טי מרקט", במטרה לכתוב עליו לוואלה ZONE, לצלם, לקנות וסתם ליהנות. כשחברתי ואני הגענו לשם, בשתיים וחצי בצהריים, ראינו המון אנשים עומדים בחוץ, והיינו בטוחים שהגענו בשעת עומס - אך טעינו: השוק עוד בכלל לא נפתח. והוא היה אמור להיפתח כבר בשתיים עשרה.

   "בארבע זה ייפתח", הבטיחה הבחורה בכניסה, זוטרה מטעם השוק. שאלתי אותה אם יש טלפון שאליו נוכל להתקשר בארבע ולבדוק האם השוק באמת נפתח, כי לא נוכל להישאר כאן עד ארבע, אך היא ענתה לי בסירוב ונראתה חסרת כל סבלנות כלפי השאלות.

   המשכנו לחכות שם, ובינתיים הגיע עוד קהל של אנשים, לבוש במלוא האופנתיות והמקוריות, וגם הם התעצבנו. המון צעקות של "הגענו לפה במיוחד!" ו"איזה חוצפה!" נשמעו כמעט כל עשר דקות, ואני וחברתי נעמדנו בדיוק מול שער הכניסה. "אתה באמת כתב של וואלה?" שאלה אותי הזוטרה הנ"ל. השאלה נשאלה אחרי שהסברתי לה בשביל מה באתי. עניתי בחיוב, ולאחר שגם עניתי לה על שאלת גילי (14), היא שאלה אותי בחוצפה רבה - "כמה אתה מקבל על זה?". עניתי לה בהתאם: "אני לא בטוח שזה עניינך". היא התחילה לצחוק בזלזול, אז שאלתי אותה: "וכמה את מקבלת בשביל לעמוד פה כמו אידיוטית ולהגיד כל חמש דקות שעוד שעה השוק ייפתח למרות שהוא לא?", וזה די סתם לה את הפה.

   במשך הזמן מצאתי נחמה בלבושם המעניין של האנשים שהתלבשו במיוחד לאירוע. האנשים שמגיעים לאירועים כאלה תמיד לבושים בצורה מעניינת. הדבר שהכי משך את עיני היו נעליים בגזרה גבוהה עם לשונית של דובון פרווה צהבהב. שווה! (עד כאן ביקורת האופנה של כתבת הטי-מרקט, לצערי)

   חיכינו שם עד חמש. זה באמת היה נורא. המון אנשים התקהלו מסביב בעצבים והמשיכו להתלונן. לבסוף התברר שכל העיכוב נגרם בגלל שאין להם אישור מהעירייה. הם ניסו לפצות אותנו בכרטיסים בחינם, דבר שמאוד עודד אותנו לשם שינוי, אבל לאחר חקירה עמוקה גיליתי שלבסוף ביטלו את התאריכים הקרובים של השוק. נראה אם בכלל יהיה בהם שימוש.

   קיוויתי להביא להביא לכם סיקור של האירוע כולו, תמונות צבעוניות והרבה סטייל. אבל תקווה היא רק תקווה.