פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים Ctrl Z

   הגולש האנונימי התאהב בקרובת משפחה שלו. לא נעים, במיוחד כשבת הזוג מקנאת. אין ספק שהוא היה רוצה למחוק את האירוע הזה מחייו

   יש רגע שמאוד הייתי רוצה למחוק.

   זה התחיל לפני 5 שנים באירוע משפחתי. ישבתי בשולחן עם בת דודה רחוקה שלי, והתחברנו טוב אחד לשני. אחר כך התחלנו שיחות דרך המחשב, לאחר מכן פגישות, שיחות טלפון, אפילו הייתי ישן אצלה מדי פעם.

   התאהבתי בה בצורה חולנית, אובססיבית.

   ניסיתי להדחיק זאת עקב הקרבה המשפחתית. ארבע שנים ישבתי בשקט, והיא כל הזמן הייתה שולחת רמזים.

   יום אחד היינו לבד בבית, היא באה והתחילה לעשות לי מסאז' בגב. לאחר מכן היא ישבה עליי וחיבקה אותי מאוד חזק. הלב שלי פעם בחוזקה. היא אמרה שהיא רוצה לומר משהו - ואז היא התבלבלה, קמה והלכה.

   עד היום אין לי מושג מה היא רצתה לומר.

   הקשר נמשך. כל הסביבה קלטה שיש בינינו משהו, אבל מסתבר שהיא ראתה אותי בתור ידיד טוב ולא יותר מזה. בכיתי, צעקתי, אבל בסופו של דבר הבנתי שיגיע משהו יותר טוב.

   ארבע שנים שלא יצאתי עם אף אחת, פשוט כי לא הייתי מסוגל. הייתי עדיין מאוהב בה. אני נראה טוב ובנות התחילו איתי המון, ופשוט הייתי מסתובב ומפנה גב, כי הייתי מאוהב. כולם חשבו שאני הומו אבל זה לא היה אכפת לי בכלל.

   לאחר שדיברנו על זה החלטתי לנתק קשר סופית, למחוק אותה מהחיים ולהכיר מישהי אחרת.

   אני מודה לאלוהים ששלח לי בחורה הרבה יותר טובה ממנה, והיום אני מבין שהייתי מסונוור ולא מאוהב. אני מבין היום שאהבה באה על ידי נתינה, ואין דבר כזה אהבה ממבט ראשון - אלא תאווה ממבט ראשון.

   אני שמח היום עם בת הזוג שלי. היא מכירה ויודעת על הסיפור הזה, והיא מקנאת ובצדק. אני מקווה שזה לא ייצור בעיות באירועים משפחתיים ביני לבין בת הזוג שלי.

   וזה הרגע שמאוד הייתי רוצה למחוק לחלוטין. אותו הרגע שהתחברתי אלייה והחלפנו טלפונים, וכל רגע ורגע שהיינו יוצאים ביחד וישנים באותו הבית.