פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מלחמת החנונים: מי צריך לזכות ב"היפה והחנון"?

   הערב גמר "היפה והחנון", והכתבים שלנו בהיסטריה: מי מהזוגות צריך לנצח?! כל אחד הביא הסבר לזוג אחר, ועכשיו רק נשאר ללכת מכות. ולהצביע בפייסבוקזון, כמובן

   אור ונלה: בגלל האהבה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אור ונלה. איזה פשושים!

   נו באמת, זו שאלה בכלל? אני אולי קיטשית מאוהבת, אבל נפלתי לרגלי האהבה המתוקה והיפה שנגלתה לעיני המצלמות העונה.

   אור ונלה היו חמודים מתוקים, נחושים, והכי חשוב - אוהבים. ממש כמו באגדות. כשהחנון המזוקן (שהתגלה כחתיך אש) וסינדרלה היפיפייה התאהבו וחיו בעושר ואושר עד עצם היום הזה. סיפור האהבה שלהם ריגש עד מאוד. ראינו לאט לאט את ההתקרבות ביניהם, והכימיה ההולכת וגוברת. ראינו איך בהתחלה, כשנלה ראתה אותו, היא התפללה שלא לקבל אותו כבן זוג שלה, ובהמשך כבר לא הייתה הפרדה בין המיטות והם ישנו יחד מחובקים. למרות השוני ביניהם, בדת, בהשכלה ובמראה החיצוני (לפחות ההתחלתי), הם פשוט התאהבו - כנגד כל הסיכויים.

   ואם שמים לרגע את כל סיפור האהבה המקסים הזה בצד, ובוחנים אותם כזוג בתחרות, גם אז מגלים את אחד הרגעים היפים בעונה: כאשר נלה קיבלה את ההחלטה לחזור לאור - ולא להבטיח את מקומה בגמר. זה הראה על מחויבות, נאמנות, ויתור אינטרסים אישיים והליכה עם בן הזוג שלך בטוב וברע - גם אם זה אומר ליפול ממש לקראת הסוף.

   האהבה מנצחת הכול, אז היא צריכה לנצח גם את הגמר!

   (שיר שלום)

   אלכס וליטל: בגלל הבאזז

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אלכס וליטל. עשו את העונה הזאת

   העונה האחרונה של "היפה והחנון" עשתה לנו את זה. אבל לא רק לנו: גם לערוץ ששידר אותה, גם לטלוויזיה שכבר נדמה היה שהיא כבר ש?ב?עה מסדרות הריאליטי שהיא עצמה יצרה ובעיקר להקפצת הבאזז. בעיקר סביב שני האנשים שמהווים את הדוגמא הכי טובה להברקות הליהוקיות של "היפה והחנון" בעונה הזאת. ליידיס אנד ג'נטלמן, אלכס וליטל.

   נעזוב את הטיעונים הנדושים והנכונים של שני אנשים משני עולמות שונים ונתרכז באחד העיקרי, הפשוט כל כך ובעיקר המנצח: אלכס וליטל עשו את העונה הזאת. בלי לבטל אף אחד בדרך, אבל בזכות המיוחדג'ות הנדירה. בלי להתבייש מאף אחד וגם לא מעצמם. בעזרת הפשטות המתוקה ונטולת הפוזות. הם הפכו את המסע שלהם בעונה כל כך ארוכה למשהו באמת מצחיק, שגם קרע לנו את הבטן וגם סיפק רגעי קאלט לפנתיאון הטלוויזיה שלנו.

   כך, לאורך כמה חודשים, זכינו לראות קליק מנצנץ ונדיר, מלא בחיוכים נבוכים, בין חובב היסטוריה רוסית לסלב באר שבעי. ביחד, כל אחד בנפרד, בלי רוע ובעיקר אחד בזכות השני - הם צעדו הכי בסטייל שיש כל הדרך אל הגמר, בדרכם שלהם. בזכות הסמסים שלכם ובעיקר בזכות עצמם, כנראה שהערב הם גם ינצחו אותו.

   (סער גיט)

   ענבל וירון: בגלל שיתוף הפעולה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ירון וענבל. אמיתיים, לא גימיק

   ענבל וירון הם הם פשוט אנשים מושלמים לתכנית הזאת. כולנו הספקנו לצחוק עליהם/מהם/בזכותם לא מעט בתוכניות הראשונות, אבל מאז הם השתפרו רבות, וזה העיקר של התוכנית.

   ענבל באמת השקיעה מעצמה למען השותף שלה, שלא כמו שאר המתמודדות שרק רצו לצאת בלי יותר מדי פאדיחות, ובכך פספסו את כל הפואנטה של התוכנית. ענבל היא בין היחידות שפרגנה לשותף שלה לכל אורך הדרך. לא תשמעו ממנה את אחד המשפטים הכי עצובים ומטומטים שנראו במהלך התוכנית, הלא הוא "אתם החנונים, אין לכם זכות דיבור". ענבל התייחסה לירון כשווה, כאל חלק משמעותי מהמאמץ הזוגי. רק על זה מגיע לה לזכות.

   ירון הוא הבחור הכי אמיתי בשלישיית הגמר. הוא לא הבדיחה הרוסית המהלכת, שבתכל'ס לא עשה שום שינוי אלא זכה לחסדה של התקשורת שראתה בו גימיק (אלכס). הוא לא החתיך בעל הסיפור חיים קורע הלב שיש לו כל מה שצריך כדי להצליח אך בחר להיות סגור בבית (אור). ירון הוא באמת החנון שהגיע לתוכנית לעשות את השינוי הכי גדול שהוא יכול, עם הכי הרבה מוטיבציה שאפשר, גם ברגעים הקשים יותר והקשים פחות, כי אין רגעים קלים בווילה. עכשיו רק הזמן יגיד איך ישתנו החיים שלו אחרי התהליך בווילה, ואם הזמן באותו ראש עם הזוג הנהדר הזה, לשניהם יהיו עכשיו חיים טובים הרבה יותר.

   זוג פצצי, שנתן את הכל במשימות ולא פחד להיכשל. עבר כל מכשול בהצלחה עם הרבה שיתוף פעולה. הזוג היחידי בגמר שהבין את הקונספט של התכנית והחכים להשתמש בו כדי להשתפר – בדיוק כמו שאמורים לעשות. תגידו מה שתגידו: ירון וענבל הם הזוג המנצח של התכנית.

   (ישי רוסטל)

   הזוג המוביל בינתיים בהצבעת הפייסבוקזון שלנו:

   אלכס וליטל.

   מקום שני: אור ונלה
   מקום שלישי: ירון וענבל


   הזדרזו והצביעו!