פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לא לשחק עם לב של גבר: כשבנות רוצות ממך רק סטוץ

   מי אמר שרק בנים דופקים וזורקים? ישי נפל על סטוציונרית שרק רצתה ממנו אקשן, ועכשיו הוא זועם על הבנות שחושבות שלהתנהג כמו גבר מנייאק זה בסדר. זה לא

   ושוב נכנסתי ללופ. התחלתי להסתכל על מישהי שהכרתי באופן שונה, לראות בה פוטנציאל למשהו מעבר. כולם מכירים את השלב הזה. אפילו התחלתי להתקרב אליה, ולהראות עניין, בדיוק לפי הספר. הכול נראה מבטיח והפנטזיות חגגו, עד שהחלטתי: הערב, במסיבה ששנינו הולכים אליה, זה יקרה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   את היית כל כך יפה, אז במסיבה (צילומי אילוסטרציה: shutterstock)

   במהלך הערב, במסיבה, המצב נראה טוב. ואפילו טוב יותר אחרי שתי כוסות "מיץ פטל". מםה לשם הגעתי עם המיוחלת לחדר של אחיו של המארח. אין צורך להיכנס לפרטים. העיקר זה מה שהיה אחרי.

   כבר יש לי ניסיון במערכות יחסים, ודבר אחד שאני בטוח בו זה שאין דבר יותר חשוב מ"שיחת יחסינו לאן". אז לאחר שהתנתקנו אמרתי שהיה לי מאוד נעים לי איתה ושאני רוצה.

   ואז קרה הדבר הכי לא צפוי שיכול היה לקרות. היא אמרה לי, במילים לא קלות, שלמחשבות שלי אין קשר למציאות או אליה, ושאין לה כל רצון להמשיך את מה שזה לא יהיה אחרי הערב. באותו רגע הרגשתי בדרך הכי מוחשית את הביטוי "הלב שלי נפל לתחתונים". והיא, במה שנראה כמו זריית מלח על הפצעים, לקחה אותי שוב אל מתחת לשמיכה.

   פשוט התמוטטתי מבפנים, מה לעזאזל קרה פה? מי זה היצור המוזר הזה, שמשתמש בשפתיי ועתיד לזרוק אותן בבוקר כאילו אני המקל של הארטיק? שימותו הפמיניסטיות השוויוניות. הפמיניסטיות שבטוחות שהן יכולות להיות מניאקיות אלינו, רק כי גברים אחרים, בעולמות אחרים, הם מניאקים מטומטמים לבחורות בסביבתם. אין לזה שום פאקינג הצדקה. שימותו הזיינים המניאקים משני המגדרים, הרסתם לי את העולם.

   אנחנו לא חיות, ואנחנו לא ילדים חרמנים בני 11 שלא רואים שום דבר ואף אחד כשיש ציצים בסביבה. אנחנו יכולים, ואפילו רצוי, לשלוט על הדחף (האהוב והמכובד הזה) כשיש בעיות או עניין אחר על הפרק, כמו לדוגמא פאקינג רגשות של בן אדם.

   הבנות שמתנהגות כך הן לא פחות גרועות. נדוש כמה שזה ישמע בימינו, גם לגברים יש רגשות. רוב הבחורים אינם פוגעים או משפילים בנות, אלא להפך (ואם את לא מסכימה עם המשפט הזה, אני מציע לך מהר להחליף את חברת הבנים שאת מסתובבת איתם). אנחנו רוצים רק את הטוב לכולם, וביכולתינו לעשות את זה, אז תנו לנו.

   ושימותו הסטוציונריות.

   ***

   את השורות האלה אני כותב כמה שבועות אחרי המקרה, בעודי חוזר אט אט למצבי הטבעי אחרי הטלטלה, שהחיים ממשיכים, והביטחון שלי במין הנשי חוזר אלי בצליעה. לפחות למדתי שהדרך המיושנת של השאלה הנדושה, זאת הדרך הכי בטוחה וטובה להתחיל קשר, ולא שום דבר אחר עם סיכונים מיותרים המובילים אותי למקומות שלא אני, ולא אף אחד, נהנה להיות בהם. אסור לערב רגשות וסטוצים.