פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הסמס שתקע אותי

   קרה לכם שהתכוונתם ללכלך על מישהו בסמס - ובטעות שלחתם את הסמס אליו? מצעד פאדיחות הסימוסים הגדול!

   דמיינו עולם ללא פלאפונים. ממש כמו שהיה לפני קצת יותר משניים-שלושה עשורים. נאלצנו לכלות את זממנו בלנסוע או ללכת ממקום למקום כדי לפגוש אנשים, אללי, פנים-אל-פנים. בתקופה ההיא היינו מתמודדים עם דברים ברוב מבוכה במקום לסגור את העניין בכמה הקלדות על המכשיר ולהמשיך הלאה בחיים. היום עולם האסמסים מונע מאיתנו פדיחות מיותרות. או שמא?

   הסמסים הביאו לחיינו עולם שלם של פאדיחות חדשות. קבלו את מצעד הפאדיחות הנפוצות ביותר.

   סלולרי נייד (ShutterStock)
   (צילומי אילסוטרציה: shutterstock)

   כשהשכל מטעה

   כשרצית לסמס לחברה שסוף סוף נפרדת מהאידיוט, או כשרצית לפרוק עם החבר הטוב שהבחורה ההיא פשוט טיפשה גמורה, ובגלל שהשם שלהם היה אצלנו בראש, אז סימסת את זה להם. אופס, עכשיו הם יודעים מה אנחנו חושבים עליהם.

   .

   כשהישבן מסמס

   טעיתם לשים את הטלפון בכיס האחורי? תתמודדו עם ההשלכות. יכול מאוד להיות שהמורה שלכם לנהיגה, או ההורים, יקבלו ב-3 בלילה אסמס שתוכנו "אי8כלסם חדיו?" ויתהו על פשרו. עכשיו לכו נסו להוכיח שאתם לא אלכוהוליסטים.


   .

   כשהאיות האוטומטי מפספס

   יש פונקציה מטופשת שכזו בטלפון שנקראת "איות אוטומטי". לפי הלחיצות על המקשים המכשיר מנחש איזו מילה רצינו לרשום, ואם הוא צדק התמזל מזלנו וחסכנו לעצמנו זמן כתיבה. אם הוא טעה, לעומת זאת, הוא מברך אותנו אל עולם מתסכל של "נוווו, איך אני יוצאת מזה עכשיו?". ובכלל, יכול מאוד להיות שתסלחו לאנשים מסויימים את המילה "זונה" במקום המילה "חונה" ועוד שלל טעויות חמודות בדיעבד והרבה פחות חמודות כשזה קורה.

   .

   כשהאלכוהול משתלט

   החבר'ה עושים צרות, ההורים מעיקים, המבחנים לא הולכים משהו ובכלל, אנחנו לפעמים מרגישים כמו כישלון ובוחרים להוציא את זה דרך הכבד. הבעיה היא שנכנס יין - יצאו שטויות. אנשים מקבלים הודעות טקסט בוטות, מלאות קללות במקרה הטוב וג'יבריש+קללות במקרה הרע, וקרוב לוודאי שבשבוע הקרוב תהיו לבד וכל העולם יכעס עליכם.


   .

   כשהאצבע מהירה

   ומסמנת נמענים מבלי לחשוב. גם אם זו הודעת "נא להביא מחר 20 שקל לאלכוהול" והיא נשלחה בטעות לידיד החתיך של האחים הגדולים, זה מביך. הזריזות של האצבעות שלנו היא בלתי נתפסת (תשאלו את סבא וסבתא), והרבה פעמים זה גם עובד לרעתנו.


   .

   מה הפאדיחות הכי גדולות שקרו לכם עם סימוסים? ספרו לנו ונחסום אתכם