פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגברים נושקים בלילה

   איך להשיג ממנה את נשיקת החצות המיוחלת? מירון הכין מדריך לשני סוגי גברים. ואיזה סוג אתם?

   הרגיש

   פרופיל:

   אתה לא ממהר להציע לבחורות לצאת אתך בסילבסטר. אתה פוחד מלהיפגע מבחורות, כל דבר אתה לוקח ללב ולזכותך ייאמר שאתה מתמסר לבחורה במאה אחוז, עד הסוף.

   הדייט:

   אתה תבחר את הבחורה שלך בצורה מאוד קפדנית, לא נערת חלומות אלא מישהי שאתה מתחבר אליה, מישהי שאיך לומר, היא "ברמה שלך". סביר להניח גם שחודש לפני אתה כבר יודע מי זאת ומה אתם הולכים לעשות.

   הלוק:

   לך על לוק סולידי, לא צועק מידי אבל לא שקט מידי. ג'ינס וקפוצ'ון יעשו את שלהם.

   הלוקיישן:

   אל תלך למסיבה או משהו בסגנון. המקום הכי טוב לבחור רגיש וסולידי כמוך הוא כל מקום שיבליט את התכונות הטובות שלך, הפנימיות. מקום שאפשר לדבר בו: ארוחה טובה בבית, מסעדה, סרט ואז מסעדה, בר או כל מקום אחר. בשבוע רגיל הייתי אפילו ממליץ ללכת לים, שזה מקום שאני מאוד אוהב, אבל איך שזה נראה יהיה מאוד קר השנה בסילבסטר.

   נשיקת חצות:

   הדרך הבטוחה לנשיקה היא לדבר עם הבחורה כל הלילה על עצמך ובעיקר להקשיב לה. לא לדבר על נושאים משעמים כמו פוליטיקה, בורסה, ובטח שלא להיכנס לוויכוחים! כמה דקות לפני חצות תגיד לה שהיית ממש רוצה להתנשק איתה אבל אתה קצת מתבייש ומפחד שהיא לא תסכים. ספר לה שלא התנשקת עם אף אחד עדיין בסילבסטר(קרוב לוודאי נכון), ופשוט תשבה אותה בקסם הרגיש שלך.

   האסרטיבי

   פרופיל:

   אתה אוהב להיות מוחצן, אוהב שישימו לב אליך. אתה צ'ארמר ובנות לרוב רודפות אחריך. אתה לא מפחד להיפגע מבנות, ובדרך כלל בקשר אתה מחפש יותר את המיניות מאשר את הדיבורים.

   הדייט:

   הבחורה הכי כוסית בסביבה.

   הלוק:

   תלבש חולצת כפתורים מחויטת וג'ינס יקר או מכנסיים מחויטות.

   הלוקיישן:

   המקום הטוב לבחור האסרטיבי זה המקום לראות ולהיראות – מסיבה לוהטת. אתה יודע לשכנע בקלות אנשים בכלל ובנות בפרט, לכן קרוב לוודאי שגם לא יהיה לך קשה להשיג נשיקה בחצות.

   נשיקת חצות:

   כיוון שאתה ידוע במעשים ולא בדיבורים, ככל שיפחית לדבר עם הבחורה באותו הערב כך תגדיל לעצמך את הסיכוי להתנשק איתה. מבט מהפנט מרחוק, כמה מחמאות שמפוזרות ברווחים גדולים במהלך הערב כדי לשמור עליה סקרנית (ההתקרצצות היא האויב הכי גדול של המתחיל), וקצת לפני חצות תיגש אליה בריכוז ובהחלטיות. סביר להניח שהיא תבין לבד.

   ובכלל, מהיכרות אישית עם בחור אסרטיבי מהסוג הזה יש סיכוי שתתנשק לא רק בחצות ולא רק עם בחורה אחת. ככה שאתה לא ממש זקוק לטיפים.