פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המדריך לסטוקר

   הסטוקרים חוזרים לאופנה! לסהר מ"היפה והחנון" כבר יש אחד, אז הכנו לכם מדריך שילמד אתכם להיות סטוקר קריפי אמיתי

   קשה להיות מהממת. תראו את סהר שורש מ"היפה והחנון", שכל כך ריגשה מעריץ אלמוני שלה עד שהוא החל להטריד אותה באופן כפייתי, ואפילו יודע איפה היא גרה. סטוקר, בלעז, ואם לתרגם את המילה לעברית באופן שיגרום למורה שלי לחבוט בי במילון אבן-שושן – עקבן.

   סהר, היפה והחנון (אביב חופי)
   אם תסתכלו טוב בתמונה, תגלו את הסטוקר של סהר אורב לה בחשיכה

   בסך הכול, לא רעים הם חייו של העקבן. יש לך ריגושים רומנטיים (הו, לראות את אהובתך מתקלחת מבעד לעציצי החלון, עושה שחי ושפם!), ריגושים הרפתקניים (הו, להיות נרדף על ידי החוק, להסתתר מפני המשטרה בתוך תיבות דואר ובתוך גן פסלים בתחפושת של קדישמן!), פרסום (הו, לקרוא על עצמך אייטם בוואלה סלבס!) ושפע של תעסוקה (הו וכו'). וכמובן, אתה לא צריך אפילו לדעת איך להתחיל עם בנות, כי הרי מערכת היחסים היחידה שלך היא עם גב מתרחק של מישהי מהצד השני של הרחוב ועם אלבום גזירי העיתון שלך.

   אז לכבודכם פרגנו מדריך מסודר, כדי שגם אתם תוכלו להיות
   עקבנים קריפיים. סהר כבר תפוסה, אבל לא חסרות בנות שרק מחכות להיגעל מכם. אגב, המדריך מנוסח בלשון זכר אבל יכול להתאים גם לבנות שרוצות להיות סטוקריות, רק תיזהרו על הנעליים כשאתן זוחלות בבוץ מחופשות לעלים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   סטוקר מצטיין מיישם את המדריך שכתבנו

   שלב ראשון: בחר את הקרבן

   קרבן המעקב יכולה להיות סלבית נוצצת, חצי-סלבית מקרטעת או סתם הכוסית של השכבה. מה שחשוב זה רק שהיא תהיה מחוץ לליגה שלך, ושבחיים לא תיגע בך אלא אם כן היא רוצה להשתמש במשהו כדי לנגב חרא מהנעל. נקרא לקורבן שלך ק'. כמו קרן.

   פקאצה (ShutterStock)
   הנה, היא לא שמה עליך

   שלב שני: אסוף עליה אינפורמציה

   עיתונים, גוגל, פייסבוק. וואלה זון. את כל מה שמצאת הדפס וכרוך באלבום גזירים מהודר, שעל הכריכה שלו תצלום פוטושופ של שניכם מחובקים. בעמוד הראשון של האלבום כתוב את שמותיכם בדם שלך, או בטוש אדום אם אתה נוטה להתעלפויות. קרא באלבום כל ערב לפני השינה ולמד את כל הפרטים עליה: קרובי משפחה, סביבת מגורים, תחביבים. אל תתבייש גם לנשק את האלבום ולקרוא לו קוקי.

   אלבום תמונות סטוקר (ShutterStock , ויח"צ)
   אלבום תמונות לדוגמא. כשתגדל תראה אותו לנכדים שלך שיראו כמה אתה דפוק

   שלב שלישי: שלח לה מכתבי אהבה בפייסבוק

   מצאת אותה בפייסבוק? מצוין. שב וכתוב לה את כל מה שעולה לך לראש. ככל שהמכתב יהיה יותר ארוך, מפורט ונואש, ככה היא יותר תוקסם. במכתב תסביר לה למה אתם צריכים להיות ביחד, ותתאר בפירוט את העתיד שאתה מתכנן לה. אם היא לא מגיבה, זה הזמן לעבור ממכתבים לשירים: קצרים יותר, קולעים יותר ומביעים יותר טוב את המסר (וגם ניתנים להלחנה).

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו, איזה מכתב אהבה מרגש אני כותב לה!

   שלב רביעי: כתוב לה שירים

   "ק', ק', כל כך יפיפייה
   מתחשק לי ללטף אותך עם פומפייה
   רק אותך אוהב לנצח, אחכה לך פה לעד
   אפילו שקצת קר לי ואני יושב על קרפד
   אם לא נהיה ביחד אקפוץ מהחלון
   ובינתיים אלך לראות 'בובספוג' בסלון".

   (פזמון: דידי טודו טודו דידי טודו טודו)

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   תראה איך היא נהנית לקרוא את השיר המדהים שלך!

   שלב חמישי: השג פריט שלה

   נסה לגנוב משהו ששייך לה, גומייה לשיער (למתחילים), גרב ישנה (למתקדמים) או זוג תחתונים (לפסיכופתיים). יש לכך שתי מטרות: האחת, היא תשים לב שחסר לה משהו ובכך תצליח איכשהו להסתנן לה למחשבות, והשנייה, כי אתה סוטה שאוהב ללכת לישון עם גרב מסריחה ולדמיין שיש לך חברה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אתם החברים החדשים שלי מעכשיו!

   שלב שישי: עקוב אחריה הביתה

   זה שלב קצת מסובך ותצטרך בשבילו משקפת, כובע עם ענפים ועלים דבוקים אליו, תחפושת של רמזור, מפה מ"גוגל מאפס", אוהל, מימייה, שביל של פירורים ובוטקה של מפעל הפיס. השלב הפשוט יותר הוא להחזיק חוט תפירה ארוך שמחובר ללולאת החגורה שלה וכך להיגרר אחריה עם סקטים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אל תשימו לב אליי, אני סתם שיח תמים עם משקפת

   שלב שביעי: התנחל מול הבית שלה

   מצאת את הבית שלה? ברוך הבא, כאן תגור. התמקם מול חלון חדרה, שים לב שאתה עטוף היטב בעלים ומחופש היטב לרמזור. מכאן אתה יכול להשאיר לה מתנות קטנות על סף דלתה – תכשיט, זר פרחים, חתול מת. כאן תישאר בשלג, בגשם ובשמש, אז כדאי שתתמקם היטב. זכור: כלבים משתינים על רמזורים.

   חנון מתחבא באשפה (ShutterStock)
   נסו למצוא את הסטוקר המסתתר בתמונה!

   שלב שמיני: צו הרחקה

   מזל טוב! בית המשפט גזר עליך שלא להתקרב לרדיוס של מאה מטר מ-ק', יש לך פנס בעין מהטוסטר שהיא זרקה עליך מהחלון וחיי החברה שלך מקולקלים לנצח. אתה כעת עקבן מהשורה. ק' ברת מזל שיש לה מישהו כמוך! מישהו צריך חתול מת?

   חנון מאוהב (ShutterStock)
   יש! מצאתי אהבה!