פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית בזבזה שש שנים מחייה על בחור שרק מזיק לה - והיא עדיין לא מצליחה למחוק אותו מהלב

   הכרתי אותו לפני שש שנים.
   הוא הבחור שהפך את עולמי.

   לא חשבתי שאגיע למצב של כזה בלבול. זה משהו שכל אחת צריכה לעבור בשביל להבין שהיא בחורה.

   התאהבתי בו תוך שלושה חודשים. אני חושבת שזה זמן מוגזם להתאהב, הייתי צריכה להבחין בזה אז. הוא לא קנה לי מתנה ליום ההולדת, וכבר היינו חצי שנה ביחד. כן, כן אני יודעת, גם אז הייתי צריכה להבחין...

   שנה אחר כך תליתי שלט על גשר עם הכיתוב "מזל טוב" ו"אני אוהבת אותך". קניתי לו בגדים והוא לא קנה לי כלום. הוא היה מסתכל על בחורות אחרות, אחרי המון זמן שהיינו יחד.

   היינו יחד ארבע שנים, וכל הזמן נפרדנו וחזרנו. הייתי צריכה לעזוב כבר בפעם השלישית שזה קרה ולא אחרי עשרות פעמים. היום אני לא מוצאת את עצמי והוא עדיין תקוע לי בחיים, כי אני לא יכולה בלעדיו אבל גם לא יכולה איתו.

   אז כן, הייתי מוחקת את הפעמים שחזרנו. אם הייתי מצליחה, אולי היום הייתי נמצאת במקום טוב יותר. הרגל רע זה מכה שלא כתובה!

   גם אתם הייתם רוצים למחוק משהו מהחיים שלכם? כתבו לנו, ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.