פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית איבדה את האהבה. עכשיו היא צריכה למחוק, להתגבר ולהמשיך הלאה

   דווקא מתוך המשבר ניתן להפיק את המיטב. הרי אין דבר יותר שלם מלב שבור. אני מביאה את סיפורי על פרידה קשה ועל הצמיחה ממנה.

   אני הולכת ברחוב שבורה, אבודה, קרועה, מחפשת לא יודעת מה. אותי, אותו, אותנו.

   אני ממשיכה ללכת ורואה אדם. הוא מבחין בקיומי, ניגש, נותן לי בלון והולך. בלון עגול, קליל, כל כך הפוך ממני עכשיו. אני מחזיקה את הבלון ולא יודעת מה לעשות, מי להיות הפעם, איזו דמות, איזו בריחה, איזה חלום.

   אני ממשיכה ללכת לאן שרגליי מוליכות אותי, בלי מוצא, בלי המשך, פשוט בלי. גשם יורד כאילו משתתף בצערי, כמו בוכה בשבילי. הרוח מוסיפה לנשוב ומעיפה את שערי אחורה, מושכת אותו, מושכת את גופי, רומזת לי- לכי אליו. הוא מחכה לך עכשיו.

   אני מתפתה אך מבינה זה לא נועד לקרות.

   היה נדמה כי המראה האפרורי של הרחוב שיקף את לבי. אני ממשיכה ללכת, נופלת, קמה וממשיכה להיות חזקה לא להיכנע. ההד של המילים האחרונות לא מרפה, הרוח ממשיכה לנשוב ולפתע אחיזתי מתרופפת, הבלון עף ואתו כל החלומות שלי...

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? כתבו לנו, ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.