פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סל מיחזור

   האקס המיתולוגי התקמבק שוב לחייך. לעוף על זה או לעוף משם? עומר עמנואל שוברת את הראש

   הוא נראה טוב: גבוה, רחב, שיער בהיר, עיניים גדולות, חיוך יפה שחושף שיניים ישרות. הוא גם חכם וגם מצחיק, הוא מדבר לעניין ומסתדר עם כולם. את לא מופתעת שהיית איתו בעבר. זה נגמר כי זה לא בדיוק הסתדר, את היית פה והוא היה שם, הטיימינג לא היה טוב, ואת יודעת, טיימינג זה גורם בסיסי להצלחה או כישלון. כבר עבר הרבה זמן מאז, את עוד מעט בת 18 והוא כבר חייל, כשלפתע הוא מופיע בחיים שלך שוב. אבל לא סתם, הוא רוצה שתחזרו. מה את עושה?

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו, נועדנו להיות ביחד! (צילומים: shutterstock)

   אולי הפעם?

   מצד אחד, את יודעת שיש ביניכם כימיה ויש ביניכם משיכה. את כבר יודעת שהוא מנשק טוב ויש לכם על מה לדבר, ואפילו ההורים שלך מסתדרים איתו. אולי מגיע לכם עוד צ'אנס, הוא רוצה אותך ואת רוצה אותו, וכשכל כך רוצים בדרך כלל גם מצליחים. כולנו שומעים על הזוגות האלה שנפרדים וחוזרים ונפרדים וחוזרים. מצד שני, גם בעבר מאד רציתם, סביר להניח שאפילו יותר מעכשיו, ועובדה שנפרדתם. אולי בגלל הטיימינג, אולי בגלל כל מיני דברים קטנים, שאת לא יודעת אם הם השתנו עם הזמן, ולא תדעי עד שתבדקי. מה גם שאף פעם לא תצליחו להרפות מהעבר המשותף, תמיד הוא יהיה שם ביניכם, יתקוף ברגעים הכי לא מתאימים, יהווה כגורם קבוע להשוואה. ולמה לשחזר, כשאפשר להסתכל קדימה וליצור סיפור חדש עם התחלה נקייה. האם אחרי שלקחת ביס מתפוח רקוב תיקחי עוד אחד בתקווה שאולי הפעם הוא בסדר? או שאולי זה עדיין הטיימינג הלא נכון, ונראה לך טיפשי להתגבר על אותו בחור פעמיים. האם זה בכלל נכון לחזור אחורה?

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הו, קחו אותי מכאן!

   קדימה צעד

   בנות, בנים, עזבו אתכם התלבטויות. אתם יודעים מה אומרים: רבותיי, ההיסטוריה חוזרת. עוד בספר בראשית נאמר לאשת לוט לא להביט אחורה, והיא, מתוך סקרנות הסתכלה אחורה והתאבנה. אז סמכו על החכמים, לא סתם קוראים להם חכמים. אף פעם לא שווה לפתוח דלתות לעבר. יוצאים שדים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אני חופשייה! מעניין מה האקס שלי עושה עכשיו... אולי אתקשר אליו...