פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עמוד נוח?

   הגיע הזמן להכריע - חבר חייל זה הכי כיף, או שזה פשוט סבל מתמשך? אביה מתלבטת ואתם מצביעים

   (אילוסטרציות: Shutterstock)

   בעד

   מה יותר סקסי מחבר במדים? או אפילו יותר טוב - נשק. כשהחבר הגדול יבוא בשישי לאסוף אותך מהבצפר קצת אחרי שהוא יצא הביתה, כל ייסורי הגעגועים מהשבוע שחלף יהיו שווים את זה. מעבר לכך, לא כולם בסיירת מטכ''ל וסיכויים טובים שלבחור שלך לא יהיו יציאות כל כך גרועות.

   געגועים מחזקים את הקשר וקצת חופש אחד מהשני עושה רק טוב. חוץ מזה - פטריותיות בנות... שמחו את חיילי המדינה! (תירוץ טוב לאוהבות-החיילים-הסדרתיות שבנינו).

   עד שהחייל שלך יצא הביתה, מובטח לכם זמן איכותי ביחד כיוון שלא תרצו לבזבז את השעות יחד. הערכה לזמן שלכם ביחד והכמיהה לפגישה יכולה להוסיף הרבה ליחסים.
   אחרי שעובר שלב ההתרגשות לפני כל פגישה בתחילת היחסים והקשר הופך רגוע יותר, תוכלו לחזור להתרגש ולהתכונן שעתיים וחצי לפני יציאה אחרי שלא ראיתם את הבחור כבר שבועיים.

   נגד

   מאחורי כל חייל עם יציאות גרועות עומדת בחורה מתוסכלת. עבר עליך משהו, בא לך להתקשר ולהתבכיין למר בחור? שכחי מזה. הכל עובד לפי לוח הזמנים של הצבא... זמינות נמוכה, זה שם במשחק מעכשיו. את יכולה גם להתחיל להשתמש בתירוץ הזה מול כל החברות שלך כשתפסיקי לצאת איתן בימי שישי - כי עד שהוא יוצא הביתה...

   אם לא ראית פנים של בחורה שחבר שלה יוצא הביתה והיא לא יכולה להיות בבית (טיול שנתי/ משפחתי וכו'..) לא ראית פנים עצובות מה הן. הדאגה והציפיה התמידית לשובו יחד עם השיחות עם אמא שלו שמתארכות יותר מהשיחות איתו הם שילוב גרוע. יום הגיוס הוא יום נפלא להפרד!

   אם את חפצה בחבר דמיוני, כזה שאת בעיקר מדברת עליו וחושבת עליו - חבר בצבא הוא בול בשבילך. להפגש לעיתים רחוקות ולדבר בהתאם לנוחיות הצבא, עדיף לך כבר לקנות טמגוצ'י.