פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בדרכים

   השבוע נועם מגלה לנו משהו שקשה לו להודות בו בדרך כלל. הוא מאוהב. לא, עדיין לא בבחורה המושלמת. בשירים החדשים שלו

   לפני חצי שנה נכנסתי לאולפן ההקלטות עם חברי הקרוב והקלידן שמופיע איתי כבר שנים, ניר זגדנסקי, והתחלנו להקליט את האלבום השני. בשונה מהשירים שבאלבום הבכורה שלי, שאיתם הופעתי במשך שלוש שנים וידעתי מה מתקבל יותר בקרב הקהל ומה מתקבל פחות והרבה החלטות בנוגע לזהות השירים שיכנסו בסופו של דבר לאלבום הוחלטו אחרי הופעות רבות והיכרות עמוקה עם השירים.

   השירים באלבום החדש עדיין אנונימיים לחלוטין. אפילו בשבילי. החלטתי לעשות צעד קיצוני ולהפסיק להופיע לכמה חודשים כדי להתרכז בעבודה על האלבום, לעבור תהליך עם השירים ולצאת איתם אחרי שהתבשלנו קצת ביחד באולפן. את האלבום אני מקליט יחד עם להקתי שאין לה תחליף ומבחינתי זוהי לא רק בחירה מקצועית, אלא גם ראייה לטווח הארוך והיציב. הם האנשים שילוו אותי ויעטפו את השירים שלי. העבודה עם הלהקה באולפן מגבשת אותנו והופכת אותנו למשפחה קטנה ומחוברת. מה שיקל עלינו בסיבוב ההופעות החדש שיעלה בחודשים הקרובים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הוא לא לבד בכל הסיפור. נועם פנחסוב (צילום: ענבל צח, יחצ)

   שירי האלבום השני נכתבו במהלך השנה וחצי האחרונה בין ההופעות, בלילות הנטושים שמגיעים אחרי הופעה טובה, בנסיעות. ממקום קצת יותר בוגר בחיי, אחרי מעט חוויות שהשפיעו לא מעט על האופי שלי שמחפש מקום רגוע ונינוח. מי שמכיר אותי יודע שקשה לי לומר את זה, אני מאוהב.

   באחד ימי ההקלטה האחרונים הקשבתי לשירים לרגע מהצד, בלי לחשוב מה ינוגן עכשיו ומה ינוגן מחר ובאיזה רגש.. נהניתי. אני מאוהב בשירי האלבום החדש ואני מאמין בהם. יש בי רצון עז והסבלנות מתקצרת להשמיע לכם טיפה ממנו, לשמוע קצת את דעתכם. אבל נצטרך לחכות עוד טיפה ואני מבטיח שההמתנה תשתלם.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מאוהב