פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה

   למה אני חרמן כל הזמן? והאם יכול להיות שקרום הבתולין שלי נקרע שוב? הגניקולוגית עונה לכם

   אנונימית שואלת:

   החזה שלי התחיל לגדול בערך בגיל 12 וחצי, ומאז שהוא התחיל לגדול הוא נשאר קטן וגדל רק מעט. הוא נראה כאילו הוא רק התחיל לגדול, למה זה ככה ואיך מטפלים בזה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   לא כתבת בת כמה את. החזה ימשיך לגדול בקצב שלו עד שתשלימי את גיל ההתבגרות בגיל 18 לערך. אין שום דרך להגדיל חזה בצורה משמעותית אלא בניתוח פלסטי. גלולות יכולות לפעמים להגדיל במעט את החזה, רק כל עוד את לוקחת אותן.

   בת 18 שואלת:

   חבר שלי גומר מהר מאוד ביחסים, האיבר מין שלו קטן מאוד (13-15), זה עוד יכול לגדול לו ? או שיש כאלה שזה מתעכב אצלם?

   .

   ד"ר אברמוב עונה:

   גודל איבר המין של בן זוגך הוא גודל נורמלי לחלוטין. אין שום קשר בין גודל האיבר ושפיכה מהירה. שפיכה מהירה לפי ההגדרה היא כשהשפיכה לוקחת פחות מדקה אחת בתוך הנרתיק. המומצע של הזמן התוך נרתיקי של הגברים עד לשפיכה זה שתיים וחצי דקות בלבד!

   בן 21 שואל:

   עד איזה גיל גבר הוא בשיא המיניות שלו? שמעתי שזה בגיל 18, אבל אני מרגיש לא פחות חרמן, ואולי אפילו יותר.

   ד"ר אברמוב עונה:

   כיף לך! אמנם לפי הסטטיסטיקות שיא כושרו המיני של הגבר הוא בסביבות גיל 18, אבל כמובן שהכל אישי ואצל כל אחד ההתנהגות המינית הא שונה.

   בת 18 שואלת:

   לפני כעשרה חודשיים ביצעתי יחסי מין על בסיס קבוע והכל הלך חלק וטוב. אתמול לאחר כעשרה חודשיים של התנזרות ממין ביצעתי שוב יחסי מין רק שהפעם משום מה, בחדירה נורא כאב לי כמו בפעם הראשונה. אותו הכאב וירד לי גם דם. השאלה שלי היא, למה זה קרה? האם נקרע לי הקרום בשנית? זה הגיוני? אחרי שירד לי דם שטפתי והמשכנו, האם זאת הייתה טעות/סיכון מיותר?

   חשוב לציין, שבשעת המשגל לא הייתי רטובה במיוחד ודי שרף לי אח"כ באיבר המין (תמיד ביצעתי את היחסי מין עם קונדום).

   ד"ר אברמוב עונה:

   נשמע שבגלל שלא היית רטובה כאב לך ושרף לך ואולי גם נפצעת ודממת. מסוכן זה לא, רק חבל להגיע למצב שכזה. סקס צריך להיות הנאה ולא סבל. אם לא היית בראש מיני או היית לחוצה הרי שהדבר פוגם ברטיבות ובהנאה ולכן יש יובש וכאבים.

   ובאים שוב בשבוע הבא לקרוא תשובות לשאלות נבחרות של גולשים