פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   אהבה יכולה להיות תמימה ויפה, במיוחד כשאנחנו צעירים. אבל מה קורה כשאנחנו גדלים והיא הופכת לאובססיה?

   הייתה לי פינה חמה בלב בשבילך. היינו ילדים בני 12 ולך היה את החיוך הכי מקסים והצחוק הכי שובה. אני לא חושבת שהיה לי משהו. אולי קצת פחות ביטחון ויותר תמימות. לא הייתה לנו נשיקה ראשונה, או דייט ראשון. היית מחייך אלי בהפסקות. בהינו זה בזו בשיעורים. עכשיו אני יודעת מה זה היה, אבל בדיעבד כולנו חכמים יותר.

   הייתי צריכה לשים לב כשהמצאת תירוצים משונים להסתובב לידי. הייתי צריכה לשים לב כשהחמאתי לשיער שלך, ובאת בלי כובע למשך שבוע שלם. ואולי שמתי לב. זה חוסר האמונה שמנע ממני לעשות את הצעד הראשון. ואז עברתי בית ספר. התבגרנו. לא ראיתי אותך כל יום, וזה היה לי חבל. המשכתי לחשוב עליך. הרבה. מוזר, לא? ניסיתי לפגוש אותך שוב. קיוויתי. ובאמת נתקלנו זה בזו כמה פעמים. ובכל פעם החלפנו כמה מילים, או חיוך, לא יותר. לפעמים הייתי רואה אותך בדרכי הביתה. צופה בך מחלון האוטובוס, ומקווה שבאופן מופרך כלשהו תבחין בי. כמובן שזה מעולם לא קרה, זה לא הגיוני- אבל זה הספיק לי.

   כי תמיד הייתה לי פינה חמה בלב בשבילך. לא היית אהבתי הראשונה. אולי אני מוזרה. אולי זה לא הגיוני. איך חושבים כך על מישהו במשך 4 שנים? השתדלתי לא לטפח ציפיות. שום דבר לא יצא מזה. אבל הייתה לי פינה חמה בלב בשבילך, וקיוויתי שלך יש פינה חמה בלב בשבילי. ונפגשנו, לפני שבועיים, בערך. כלומר, לא באמת. במקרה עלית על אותו המיניבוס שנסעתי בו. היו איתך עוד חברים. לא זיהית אותך מיד- השתנית. אבל שמעתי שוב את קולך, את טון הדיבור, צורת הפה. גבהת. רזית. התכערת. יפית. זה לא משנה. זיהיתי אותך.

   ואתה היית עם חברים. צחקתם ודיברתם. לא זיהית אותי. לא העפת לעברי מבט. אולי התביישת בכך שאתה מכיר אותי? אולי באמת שכחת ממני? אני אמורה להיפגע? נפגעתי. אני לא יודעת. אינני חושבת שניפגש שוב. אני צריכה למצוא אובססיה חדשה.

   ואיזה רגע הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.