פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   משחק מכור

   אמיר בר הבין שבחורה תמימה היא כמו בוקר שכיף לקום בו. אין דבר כזה. אז למה לשחק אותה?

   כאשר סבא רבא שלי, זכרו לברכה, הגיע לגיל מצוות, הוא פגש בעלמה צעירה, מי שלימים תהיה אשתו ואם ילדיהם האהובים. השניים נישאו כשהיו בני 14 וילדם הראשון יצא לאוויר העולם כשנה לאחר מכן. מעובדה זו נובעת הסקת מסקנה דוחה, לפיה סבתא רבא שלי ז"ל, שתבדל לחיים ארוכים, איבדה את בתוליה לפני גיל 14 (אני איבדתי את הבתולים שלי מלא פעמים, אבל תמיד בסוף מצאתי אותם זרוקים ליד הכבוד העצמי שלי). טפו. איכסה. פיכסה. גועל נפש. רחמנא ליצלן. חד גדיא מחד גיסא.

   אלא שאם תביטו סביבכם על המציאות בה אנו חיים היום, תיווכחו לדעת שדבר לא השתנה. ילדות קטנות, טף שטרם נגמל מחיתולים, מקיימות על בסיס יום-יומי משחקי: "אהה, אני אגיד לך כמה זה אחד ועוד אחד ואת תורידי חולצה", עם הבנים בגן. הדבר מחמיר ככל שחולף הזמן, ובגיל 14 הן כבר עושות דברים שהשתיקה יפה להן (אין דבר יותר מכוער ולא סקסי מבנות שעושות רעש). וכשכל ילדה כבר התנסתה ב-40 תנוחות עד גיל 16, נשאלת השאלה מדוע הן משחקות אותה תמימות, או כפי שאמרו רבים וטובים לפני- מה הקטע של המין הדפוק הזה?!

   בחורה מחייכת (ShutterStock)
   למה את משחקת אותה תמימה? (צילומי אילוסטרציה: Shutterstock)

   אתן לא עובדות על אף אחד!

   רשימות זיונים ("יואוו עד סוף החטיבה אני חייבת לשכב עם המנהל!"), תמונות עירום, סייבר סקס, אורגיות, התמזמזות עם בנות אחרות "בשביל החוויה", השתכרות לצורך מזמוזים בשירותים של איזה מועדון מטונף עם בחור בן 30- כל המעשים הללו מבוצעים ע"י אותן נערות שבאות לבית ספר עם תיק של דורה וצמות. אותן נערות שממשיכות לבגוד בחבר שלהן ואז אומרות: "אהה אופס, שכבתי עם אבא שלך? היה חושך וחשבתי שהוא אתה!".

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   איזו חמודה אני?! נכון?!

   יתרה מכך, התמימות המזויפת רק מחמירה ככל שהן יותר נואשות לתשומת לב, והמטרה רק מקדשת את האמצעים. כך לדוגמה, בחורה לאחר פרידה תפלרטט עם כל העולם, תלך עם מחשופים בגודל של מערת המכפלה ותתחיל ללטף כל גבר שיקלע בדרכה ברגע שהאקס יעבור מנגד. אם זה לא מספיק, בשיחת ה"בוא-נריב-עוד-קצת-עכשיו-כי-לא-רבנו-מספיק-כשהיינו-בקשר", היא תציג את הטיעון- "לא אמרתי שאורן חתיך הורס והייתי גונחת לו על הפרצוף כדי שתקנא!".

   בחורה מחייכת (ShutterStock)
   אני חמודההה!!11

   די, נמאסתן

   צר לי, נשות עולם, אך איש כבר לא מאמין לתמימות המזויפת שלכן. אז אולי כדאי שתפסיקו עם תדמית הילדה התמימה הזאת, כי עלינו זה בטח לא עובד. קחו את זה כביקורת בונה, באמת. זה לא שאמרתי שאתן סתם משחקות אותה תמימות אבל בעצם אתן בנות השטן... אה, זה בדיוק מה שאמרתי.