פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   זיוני מוח

   נמאס לכם לשמוע בתולים מספרים סיפורי מיטה שקריים רק כדי לצאת גברים? אמיר בר בתול חיבוקים

   לעיתים, אני תוהה מתי תגיע בשורת הפייסבוק במלואה אל תוך חיינו האמיתיים. על כל בחורה, שבה אתקל לתומי ברחוב, אוכל לדעת הכל. למשל, מהו גילה? האם היא רווקה? האם היא מחפשת קשר? מה היא אוהבת והאם השם "משה פרץ" לא כלול בתחביבה? כשזה מגיע למיטה, לרוב העסק עם בנות הוא הרבה יותר קל. הן מעדיפות שלא לשקר. פה זיוף אורגזמה, שם אולי אקס אחד יותר- אבל בטח לא תשמע ממנה על הפעם שהיא, רוברט פטינסון (שהוא כל כך חודש שעבר, דא!) וחבורה של 40 דוגמנים, שבמקרה עברו באזור, התנו אהבים על ספינה.

   נשבע לך באמא שלי ואחותי ששכבתי אתמול עם אורית פוקס ועוד איזה אחת

   לעומת זאת, בקרב המין הזכרי, פסטיבל מספרים סיפורים הוא רק חלק מריטואל קבוע שמבוצע על ידי עשרות שחקנים, מדי יום ביומו. לרוב סיפורי גבורת המיטה הללו, הם שקריים לחלוטין, תלושים מהמציאות וכל קשר בניהם לבין האמת מקרי כמו הקשר בין אורית פוקס לכדור הארץ. הסיפורים הללו מאפשרים, לכל גבר באשר הוא, להעצים את הגבריות, ההערצה והעניין סביבו ועל כן הם כה נוראיים.

   אתם בתולים, תסתמו

   עיקר הבעיה הינה בקרב גברים שמעולם לא חוו אקט מיני כזה או אחר, ולמעשה ההנקה מאימם הייתה הרגע האינטימי היחיד בחייהם. שלא תבינו לא נכון, אין כל בושה בגבר שלא חווה התנסות מינית מעולם (כאילו, אני אישית לא יודע... זה חבר שלי...). אלא שמי שמוצא לנכון לשקר לכל העולם במקום לטפל בבעיה שלו- הרי שפה קבור הכלב. ממש פה.. הנה, ממש ליד... סתכל צד ימין.. יופי, אל תלך פה.

   לא זאת אלא, שסיפורים אילו תמיד מסופרים בהגזמה יתרה אל מול המין השני, מה שגורם להן לדרוש מאיתנו יותר. "פעם אחת גרמתי למישהי לאורגזמה מחומשת, תוך כדי גמירה מתומנת שהביאה אותה למצב של היפר-ונטילציה תלת פאזית חד אופנית שלא משתמעת לשני פנים". האמינו לי, שאחרי סיפור כזה, חברה שלכם תביט בכם בעיניים דומעות ותמלמל: "אתה אף פעם לא גרמתי לי אורגזמה תלת פאזית!!! אימפוטנט!"

   זהירות, אדם זה הינו בתול

   אין צורך להיבהל. הפתרון לבעיה זו פשוט מאין כמוהו. אך מאחר ורצח טרם נכנס לחוק בישראל, מומלץ לפעול כפי שפועלים כנגד מכירת הסיגריות. כל אדם שיימצא מספר סיפור מיטה שקרי ייעצר ועל מצחו ייחרט- "אדם זה הינו בתול" או "אזהרה: קיום יחסי מין עם הבחור להלן יגרום להזדקנות מוקדמת של עור הפנים שלך". חוק זה יאלץ את אותם גברים להפסיק לשקר ואת אותן בחורות, שחשבו להתעלס למוות עם אותו בחור, לקחת צעד אחורה ולמלמל לעצמן משהו על אורגזמה מחומשת ורוברט פטינסון.