פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גלגל המזל

   חולה על סקייטרים? לאשחר כהן נמאס מהעובדה שאת כה מפגרת, וקורא בצעקה: תתחילו לאהוב חנונים!

   אם נשים בצד את הפמיניזם לרגע, נשים יכולות להתנהג בצורה מאוד מטומטמת. ואני מכבד נשים, באמת. נשים יכולות להיות עורכות דין, רופאות, אופנועניות שעירות- הכל הולך היום! אבל אז אני רואה בנות מתבגרות, ותוהה לעצמי אם נשים באמת חכמות.

   זה אולי איזה שלב, אולי בגיל ההתבגרות כולם טיפשים, אבל אני אשמח שאישה תסביר לי איך לעזאזל היא נמשכת לסקייטרים. הם לא באמת מיוחדים, לכל הרוחות. זה שיש להם כמה יכולות אקרובטיות זה יפה, אבל אתם לא רואים נשים יוצאות עם אנשי קרקס, נכון? יש משהו בפוזה הסקייטרית הפתטית הזאת שגורמת לילדות בכייניות בגילאי 12-17 לצרוח בהתלהבות (ובפועל להישמע כמו עכבר דרוס).

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מה הפאקינג קטע?! (צילום: מערכת וואלה!)

   OMG! לק ורוד ותחת ורוד! חחחח!

   ברור שאני לא מכליל, יש הרבה מתבגרות חכמות. כאלה שאתה יכול להוציא מהן יותר מ: "אומייגד יש לי לק ורוד וזה מתאים לצבע של התחת שלי". אבל כשאני מסתכל על מתבגרות בהכללה, לפעמים אני מכה במצח עם היד, צועק "דואו" ותוהה אם כדאי לעשות קפיצה משולשת מהצוק הקרוב.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   תמותו כולכם (אילוסטרציות: Shutterstock)

   אתן רק רוצות בחור טיפש שאוכל את החרא שלכן?

   שאני אבין, זה בגלל שהם בלונדיניים עם תסרוקת ג'סטין ביבר? (או במונחים של שנות ה80: תסרוקת לסביות?) או שזה בגלל שמאוד קל לצאת עם גבר טיפש שרק מחמיא על התסרוקת ואוכל את כל החרא הנשי והפטפטני רק כי הוא מת לעשות אתכן? אין נשים שמחפשות גם ריגוש אינטליגנטי? בתור העם הרגיש הייתי מצפה לפחות שטחיות. אולי זה רק אני, אבל כשאישה היא טיפשה, יורד לי ממנה עוד לפני שהיא מספיקה להגיד "עוף זה ציפור ופרה זאת חיה".

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   סקייטר זה עף ופרה זה ציפור

   בנות מטופשות, בחרו בחנונים!

   אני יוצא בזעקה (טוב, לא זעקה, אני צרוד, תרחמו עליי) - בחרו בחנונים! כאילו, הם גם ככה עומדים לשלוט בעולם בעשר השנים הבאות (או שזו תהיה סין) אז לא כדאי לתפוס אותם כשהם עוד פנויים? תאמינו לי, חנון יביא לכן הרבה יותר תועלת מאיזה חיקוי פלסטיק זול של בובת קן שגם ככה יחליק יום אחד מסקייטבורד העץ שהוא גנב מילד קטן וישבור את המפרקת.

   חנונים יהיו נחמדים אליכן, לא יבריזו לכן מדייט כדי ללכת להשתכר עם חברים וקודם כל ידאגו לכן, ואחר כך לאיך פותחים אך החזייה שלכן. ומצד שני, כשאני מפנה את אותה השאלה לבנים, נראה שאנחנו שטחיים אפילו יותר. כן, גם חנונים יכולים להיות שטחיים עד הרצפה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   את באמת רוצה איזה בחור שיעדיף את הסקייט שלו על פנייך? באמת?

   מוות לכולם

   בקיצור, יש משהו דפוק בכל המתבגרים, אם נסיק מסקנה אחרונה זה. העולם הזה הפך לטיפש במקום להחכים, והחיצוניות השטחית היא מה שמעניינת את כולם. לכן, אין ברירה. הגיע הזמן להשמיד את המתבגרים. טוב, לפחות את הסקייטרים.