פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סמים קשים

   הם נדחסים עם גרופיות באוטו אחד, והם נוהגים להתעורר עירומים אחד עם השני. קבלו את להקת New Addiction!

   אנחנו:

   New Addiction

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נראה שכיף להם (צילום: תמונות גולשים)

   חברי הלהקה:

   מור לאוד (גיטרה ושירה), אסי (קלידים), אי.טי (בס) וגולדי (שירה)

   סגנון:

   גראנג' רוק

   פעילים מאז:

   2008

   שואבים השראה מ:

   NickelNack, Pearl Jam, Black Label societ, DJ.yaniv, Muse ועוד

   ככה הכרנו:

   הלהקה התחילה לפעול לפני הרבה מאד זמן, ועברו הרבה מים בנהר עד שהתגבש ההרכב הנוכחי. אבל בגדול אפשר להגיד שהכרנו... בהרכב ג'אז! מצחיק, אבל אמיתי.

   חוויות מאולפן ההקלטות או במות המועדונים:

   אווו וווא!!1 הערימה של הסיפורים הכתובים שהצלחנו לזכור גדולה מדי בשביל המחשב שלי. ועדיין, הנה אחד מהם: באמצע יום הקלטות עם האנשים החשובים שלנו, Simon Vinestock and Johani Danino שמקליטים את אחד השירים שלנו, באמצע ההקלטה מור קופץ מהספה שלו, כשהוא ממורמר אבל ממש לא מובן, ומתחיל לצעוק: "לא לא לא, לא טוב, לא טוב, לעצור את ההקלטות!".

   הוא לוקח את הגיטרה שלו ויוצא מהחדר. היינו המומים כולם והסתכלנו אחד על השני, כשאנחנו לא מבינים מה קרה. רק סיימון (המפיק) היה מאד רגוע. כעבור חצי שעה הוא חוזר לחדר עם מבט שטני (או שהוא היה ממש שיכור) וצועק: "תשכחו מכל מה שהיה עד עכשיו! זה הולך ככה..." הוא התחיל לנגן, ואז יצא שיא שהוא פשוט מחשמל, הנקרא "Forever". אפשר לשמוע אותו במייספייס שלנו.

   יש כבר סיפורי גרופיות? אם כן ספרו:

   אני אספר מה שאפשר לספר. בדרכנו הביתה (לכאורה) מהופעה, כשארבעתנו מעוכים באוטו עם מלא מלא מלא מלא ציוד (מגברים, כלים ואפילו חלקים של מערכת תופים), החליטו מספר עלמות צעירות (לכאורה) להידחף איתנו באוטו. עצם העובדה שלא היה מקום לא מנעה מאיתנו להידחף כולם פנימה, ולגבי מה שקרה אחר כך... טוב, עדיף שאני אעצור פה.

   אנחנו בעוד 5 שנים, שאיפות לעתיד:

   עדיף לא לפתוח פה... אבל השאיפות רחוקות, ובגדול אנחנו פשוט מקווים לחיות מהמוסיקה שלנו. זה הכל...

   מה כיף בלהיות להקה צעירה?

   שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לעשות את הטעויות שלנו בשלב כזה, כי זה הזמן לטעות וללמוד, בניגוד לעולם הגדול, שם אין כ"כ מקום לטעויות. אבל אנחנו נהנים מכל רגע מהדרך!

   ומה לא?

   תכלס, אין כל כך כיף בלהיות להקה צעירה. אנחנו כל הזמן נעים סביב הרצון לפרוץ, וזה אומר שצריך כל היום לשבת ולהתאמן בשביל להיות כמו הגדולים.

   יש אלבום? אם לא, מתי:

   EP coming soon

   פרט עסיסי שלא יכלו לחסוך מאיתנו:

   ו...אני לא יודע אם מותר להגיד את זה, אבל פעם אחת שני חברי להקה שלא ננקוב בשמם ( אסי ומור) התעוררו יום אחד ביחד באותה מיטה, ובלבוש מאד מינימאלי... מאד!! עד היום הם טוענים שהבחורות הלכו באמצע הלילה. אני סקפטי. לשיפוטכם...

   מופיעים בקרוב:

   האמת שאנחנו בדרכנו לחו"ל. הסטייט מחכה לנו. וברצינות, יש כמה פגישות כבר, ודברים שאנחנו עובדים עליהם. אנחנו אופטימיים.