פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   100 במזמוזים

   סער גיט לבש את תחפושת האודטה שלו והחליט לעזור לכם למצוא אהבה חדשה בבצפר. למה? כי אתם צריכים

   לפעמים, אנחנו צריכים להציל את עצמנו מעצמנו, או את עצמנו מהסיטואציה שאנחנו בה ולא באשמתנו. בית ספר הוא שדה מחייה קלאסי לסיטואציה שכזאת. בין גל צונאמי אחד למשנהו שמביא לנו על הראש את כל מה שהספקנו לשכוח בחופש, אין הרבה דרכים מקוריות ואלגנטיות כדי לעשות את זה כמו שצריך.

   טיפ אודטה להיום: בתוך ברוך שכזה, לפעמים פשוט צריך לאהוב מישהו. איכשהו. משהו או מישהו שימלא אותנו מבפנים, ויוציא החוצה את כל השיממון הזה שבוער בתוכנו. לעשות דיל הגון עם עצמנו, ולהחליט שאפשר להתאהב בבצפר, כי זה הכי מגניב לעשות את זה שם, ואיך אפשר לנצל את הלוקיישן הבעייתי למשהו שיהפוך להיות האקס פקטור שלכם בתקופה שנשארה עד סוף חודש יוני.

   קודם מחליטים

   איך עושים את זה? בתור התחלה, מחליטים שאת החזרה האמיתית ללימודים שחגגנו כולנו אחרי שהסתיים הפנינג החגים, אפשר לנצל בעוד דרך חוץ מלהחליט שהשנה אנחנו ילדים ממש טובים. כן, למרות שעבר שבוע, אף פעם לא מאוחר מדי. אהבות חדשות לא רק שיכולות לתת לכם את הבוסט שאתם צריכים במד האנרגיה הדל שלכם, זה שהתרוקן ביום כיפור– הן גם יצבעו לכם את המקומות האפורים שלכם בצבעים כיפיים, כאלה שתוכלו להתנחם בהם כשהכל ייראה לכם זוועתי מדי.

   לא חייבים להתמזמז כל היום

   זה אפילו לא חייב להיות קיטשי , ואת הפרטנר שלכם אתם תוכלו לבחור מבין כל אלפי הדגים שמטיילים לכם מתחת לאף במסדרון. באותו אופן, תשלטו אפילו בטיב מערכת היחסים ביניכם. אבל בשורה התחתונה, רק אתם יכולים להחליט עד כמה עמוק מדד הצ'יעמום שלכם יהיה השנה, עד כמה הוא הולך לסחרר אתכם ולגרום לכם לאבד את הניצוץ, ועד כמה חזק יהיה הרעש שעושה המנוע הפנימי שלכם, ולא זה של האוטו. ועם כל מה שכולל הקומפלקט שנקרא אהבה חדשה בבית ספר, לנסות בין שיעור לשיעור בטח לא יכול להיות רע מדי.

   תהיו פתוחים

   לפעמים, הבעיה שאנחנו סובלים ממנה לא קשורה לאף אחד חוץ מעצמנו. על בסיס של אותו עיקרון פילוספי פשטני כל כך, אפשר לעשות מעין החלטה אובייקטיבית וטהורה מצידנו: לנסות ולהיפתח לאנשים קצת אחרים שקודם לא ממש טרחנו להקדיש להם את היחס שאנחנו רק מתים להקדיש למישהו.


   .

   להסתובב במקומות הנכונים

   אם תהיתם פעם לאיזה מקומות עוד אפשר להיפתח חוץ מהכיתה המעופשת שלכם, תתפלאו לגלות שגם בבצפר אפשר לזחול לעוד כמה מקומות שהם לא בטווח הלוח שתלוי לכם מול העיניים ברוב שעות השהייה שלכם שם. זה גם חלק מללמוד להסתכל כמו שצריך, ולנסות להרים את העיניים קצת מעבר למעגל האנשים הקרוב לכם. לכו תדעו, אולי הפרטנר בפוטנציה שלכם נמצא מעבר לבלטות של המסדרון.


   .

   ומה הטיפים שלכם?