פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   פעם הרחקתם מישהו רק בגלל שמועות, תדמית ומה שאחרים חושבים? זה קרה לאנונימית, ומאז היא מתחרטת

   הכרנו דרך חברה משותפת, ביציאה רגילה, ובמקרה היית בסביבה. ראיתי ונדלקתי. ביקשתי ממנה את המסנג'ר שלך והתחלנו לדבר, בתחילה היית אדיש עד שנפתחת וסמכת עליי בעיניים עצומות, וגם אני עליך.

   ידעתי שלא מזמן נפרדת מהאקסית שממש אהבת, אבל התאהבתי, נשארתי ערה רוב הלילות רק בשביל לדבר איתך, היית הבן אדם היחיד שהיה יכול לשמח אותי כשהייתי בדיכאון מוחלט.

   חיפשתי תירוצים רק בשביל להתקשר אליך, הלכתי לבקר חברים במקיף שלך רק בשביל להגיד לך שאני שם, ומחכה שתצא. ליווית אותי הביתה, אמנם דרך של 10 דקות, אבל הייתה לה משמעות ענקית. כל חיבוק וחיוך ונשיקה, בין אם על הלחי או קטנה על השפתיים רק בטעות, היו שווים המון.

   אבל במקום להקשיב ללב שלי, לא חשבתי והקשבתי לאחרים. לשמועות, במקום לאדם שמולי. הרחקתי אותך רק בגלל שמועות ותדמית רעה שיצאה עליך. הבנתי את זה מאוחר מידי. התחלתי לסרב ליציאות איתך. יצאתי עם מישהו אחר, ובאותו יום שנפרדתי ממנו ראית אותי איתו. יום לאחר מכן- סיפרת לי שיש לך חברה חדשה.

   אני מודה- בכיתי. אבל הבנתי את הטעות שלי. לפני זמן מה עברנו אחד ליד השני, כאילו היינו זרים. מעניין אותי אם אתה זוכר אותי כמו שאני זוכרת אותך.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.