פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה את רוצה?!

   לחמי בן אדרי נמאס מבנות. למה, אתם שואלים? כי הן לא יודעות מה הן רוצות, אף פעם! תחליטו כבר, יא אללה

   "אני בסך הכול מחפשת בחור טוב ונורמלי" הן אומרות בעודן מנשנשות מהצד באד בוי מניפולטיבי עם מכנסי סקיני ג'ינס שלבטח כיווצו אשכיו עשרות מונים. כך הן, בנות ישראל, והעולם כולו. מחד, ידקלמו ערימה של נונסנס לגבי הבחורים בהם הן חושבות שהן חושקות, שטויות שעוצבו ע"י שנים של צפייה בסרטי קיטצ' בכיכובו של אשטון קוצ'ר.

   מצד שני, פעם אחר פעם הן ייכנעו לביולוגיה המשתרשת בכל נים בגופן ויתאהבו בילד הרע, המחוספס והדומיננטי. זה שיתייחס אליהן כמו חרא. וזה למה, אתם שואלים, גברים יקרים? כי בחורות... ובכן, הקשיבו טוב – בחורות לא יודעות מה הן רוצות מעצמן. הן פשוט לא יודעות להחליט, ואם הן מחליטות, זו בדרך כלל ההחלטה השגויה. למה? התשובה לכך נעוצה עוד בימי קדם.

   ידיד שלך, חבר שלך או שמא כושלאמאשלך?

   גם כאן יש הסבר אבולוציוני, ויש ללכת אל אבות אבותיה, או יותר נכון, אימות אימותיה של הבחורה המודרנית. כבר באותם ימים, כשתפקידה של האישה היה ללקט, היה לה מאוד קשה לבחור, שכן היו כל כך הרבה סוגים של פירות בג'ונגל. כבר אז, רצתה אימא הומו ספיאנס להביא לאבא הומו ספיאנס את המבחר הכי טוב, שכן אם הייתה מביאה פרי לא טעים, או חלילה רעיל, היה מביא בה את זעמו. ובלחץ של זמן, כי הרי אבא הומו ספיאנס ממש לא היה כפי ששמו נשמע, , האישה כל כך נלחצה ולא ידעה איזה פרי כדאי לה להביא הביתה, שהשתרשה בה הדעה שלעולם לא תוכל להחליט. הודו, ידידיי הגברים לאותו הומו ספיאנס, בגללו אנחנו צריכים להתמודד עם בחורה שלא יודעת אם היא רוצה להפוך אותך לידיד שלה, לחבר שלה, ליזיז שלה, או לכושלאמא שלה.

   כשהיא מבולבלת, אתה לא

   אז אם ישנה עצה אחת שאני יכול לתת לכל גבר מתוסכל, מבולבל, עם גוון אשכים כחלחל, היא כזו – אל תצפו מהבחורה להבין מה היא רוצה או לעשות החלטות נכונות שיטיבו עמכם. תפסו ביצים, ואולי אף נבוט קרוב, ואל תפחדו להיות דומיננטיים, להוביל ולהחליט החלטות בשבילה, ממש כמו אבא הומו ספיאנס. אחרי הכל, אל תשכחו כמה נשים היו לו.

   .