פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המצב חרא

   נגה רנאל הבינה איך לחדור אל ליבו של כל גבר! קקי ואוכל. זה הסוד, בנות. קדימה, למדו והחכימו

   לכל בת כמעט זה קורה. את מוצאת בחור שנראה במידה מסוימת חמוד ונורמלי (בטח זה האחד שעבר השתלות שיער מהקיץ שעבר, או שהוריד שיער מהחזה בהיסטריה שלו) ואפילו מתיידדת איתו ברמה שאתם הולכים לבלות אחר צהריים שלם ביחד, שכולל באופן מפתיע התנחלות אצל אחד מכם וצפייה ארוכה ומטופשת בסרטים די מפגרים ביוטיוב ("יו, את חייבת לראות, זה הדוב קואלה הכי מטומטם בעולם, הוא אשכרה אוכל פצצה שמישהו דוחף לו לפה ומצלם את זה! תראי!").

   מלבד סרטי מלחמה ומוות, ואולי כמה פלוצים שהוא עושה, נראה שדי קל להתפדח ליד בנים בנושאים הרבה יותר רלוונטים לחיים. אולי המלחמה בוויטנאם הצטלמה מדליק ועשתה סרטים טובים, אבל עבר די הרבה זמן מאז. שיט, את מתפדחת ליד הידיד בפוטנציה שלך. מה לעשות עכשיו?

   קקי ואוכל

   אחרי חודש וחצי בו אני גרה בקומונה, למעשה עם עוד שנים עשר בנים וארבע בנות שהן מאוד בנותופוביות כמוני (בנותופוביה = פחד מהסתובבות ומחיה ליד בנות נשיות, כוסיות ומצחקקות באופן שלא משתמע לשתי פנים), אני חושבת שהצלחתי לפענח את סוד החיים והחברה עם בנים. קקי ואוכל. שהם בעצם אותו הדבר רק בשלבי חיים שונים.


   .

   יש לך קקי ואת בת?! איכס! איך זה יכול להיות?!

   אם אלו שני הדברים החשובים, למה כל כך קשה להסתדר איתם, או לסמן להם שאת רוצה אותם פה איתך, כאן ועכשיו? למרבה הצער, הבעיה האמיתית בנושא הזה הן הבנות עצמן. כלומר, אנחנו. ברוב במקרים, אנחנו פשוט מתפדחות מדי כדי להעלות את שני הנושאים הללו לידם, על אף היותם שוברי קרח רציניים. עם הידיד הכי טוב תדברי על כמה שאת צריכה לחרבן כרגע ולא אכפת לך כלום, אבל בטח שלא ליד הידיד עם הפוטנציאל להפוך להיות החבר. למה, בעצם?

   זה הכל נובע, בעיניי, מהפחד הזה שהם יחשבו שאנחנו לא נשיות מספיק אם יש לנו קקי ואנחנו מדברות עליו. או שאנחנו פתוחות מדי ויכולות להתבטא בכל סיטואציה בלי לפחד שמישהו יצחק עלינו או יחשוב שאנחנו קצת פחות כנועות מברבי, ואז אין לבנים האלה מה לחפש איתנו.

   אין שום דבר מביך בלתקוע צ'יפס

   הייתי רוצה לומר שזו טעות. ובכן, זו בטח טעות כשמדובר על אוכל - בנות עדיין אמורות לאכול ברמה מסויימת (וזה נושא למשהו אחר לגמרי). כן, גם ליד בנים! אין שום דבר מביך, לדעתי, בלתקוע המבורגר צמחוני 200 גרם, צ'יפס שמנוני ופריך ובירה (שנקנתה כחוק. כמובן).

   עם זאת, אני מבינה אתכן שזה יכול להיות מביך, מוזר או משונה להתחיל לדבר ככה ליד אותם היצורים. הרי רובכן גרות מקסימום עם עוד אחד או שניים כאלה, והם בעיקר עסוקים בלהציק עד שתעזבי את הבית (זה נכון הן להורים והן לאחים קטנים או גדולים). האמת היא, שאחרי חיים כאלה עם עוד 12 יצורים ניאנדרטליים, את הופכת להיות כמעט אחד כזה בעצמך. דיבורי קקי הופכים להיות השיחות הכי מהנות שיכולות להיות, ולפנטז על אוכל שמנוני ומשמין ביחד זה ממש כיף (רק שהם בד"כ הולכים לאכול אותו אחר כך ואני לא).

   תפליצי, תאכלי. כוסיות? עד כאן

   הדבר היחידי שיש להזהר ממנו כשאת הופכת לאחת מהחבר'ה, הוא לא להגרר איתם לשיחות כוסיות. את יכולה להפליץ לידו כמה שאת רוצה, אבל ברגע שאת מדברת על כוסיות שאת רואה בבלייזר, את יכולה לחפש לעצמך בחור חדש. זה מנסה מדי, זה פתטי מדי, זה משתדל יותר מדי. את לא באמת היית רוצה להעביר איתה לילה (אלא אם כן היית רוצה להעביר איתה לילה) וכל דבר שלא תגידי, סתם ישמע כאילו את מקנאה. את לא רוצה לצאת קנאית, את רוצה לצאת בחורה בטוחה בעצמה, חכמה ומקסימה, טבעית ואמיתית. לא?

   בהצלחה!