פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   קרה לך פעם ששידכת את הבחור שרצית לחברה שלך, פשוט כי חשבת שהוא לא רוצה? הגולשת האנונימית נדפקה

   הרגע שהייתי מוחקת זה הרגע שבאמת ובתמים חשבתי שאנחנו יכולים להיות ביחד. הכרנו לפני שנתיים באילת, אבא שלך עובד עם אמא שלי ועם אבא של חברה שלי. יצאנו לחופשה מהעבודה שלהם. אני זוכרת שראיתי אותך בפעם הראשונה, התקשרתי במהירות לחברתי הטובה ביותר ואמרתי כמה שאתה חתיך ומושלם.

   בנתיים בילינו הרבה ביחד באילת. היית מצחיק, נחמד, מדהים, אבל תמיד חשבתי שאתה רוצה את חברתי ולא אותי. אני בתמימותי ניסיתי לשדך לך אותה. איזו טעות. מאוחר יותר, אחרי שנה וחצי בערך, גיליתי את האמת. גם אתה רציתי אותי, אבל חשבת שאני לא רוצה אותך.

   ביום שהודיתי בפנייך על אהבתי כלפייך, כבר הייתה לך חברה. אחרי שבועות ארוכים של בכי בלילה לכרית וכתיבה רבה עלייך בבלוג הפרטי שלי, הגבת על אחד הפוסטים. כתבת שאתה נפרד ממנה בשבילי ואני הרגשתי הכי מאושרת בעולם.

   לא היינו ביחד הרבה וכשנפרדנו זה היה נורא בשבילי, אבל ידעתי שזה לטובה. היינו קרובים מדי באותו הזמן וזה היה.. מוזר מדי. לקח לנו הרבה זמן לחזור להיות חברים טובים כמו קודם, אני עדיין לא מאמינה שהצלחנו, אבל כל יום מודה לאלוהים שזה הצליח. בעיקר הייתי רוצה למחוק את הרגע בו התאהבתי בך ובאמת ובתמים חשבתי שזה יצליח.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל במתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.