פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   אנונימית היתה מוחקת את הרגע בו נתנה את הלב שלה מהר מדי. כי הוא חזר לחברה הקודמת שלו, והיא נשארה לבד

   הסיפור שלי לא קרה לפני הרבה זמן, אבל הייתי נותנת הרבה כדי למחוק החלטה אחת שגויה, שהיום רבים מאיתנו משלמים עליה ובעיקר אני. לפני שבועיים בדיוק, החלטתי לקחת צעד קדימה עם מישהו שמאוד רציתי והתחברתי אליו. זו הייתה החלטה שגויה, היום אני יודעת את זה.

   הוא נפרד מחברה שלו רק שבועיים קודם לכן, היה בטוח בעצמו שהם לא יחזרו. זה באמת היה ככה, עד שהוא ביקש שאבוא אחריו למקום רחוק מאוד. אני נפלתי והסכמתי. שם התקרבנו. במשך יומיים היינו מושלמים יחדיו בכל המובנים. אבל כשכל אחד חזר לביתו, זה נהיה נורא. חברתו לשעבר גילתה שנסענו יחד (לא שהסתרנו) ומאותו רגע היא קיבלה החלטה לערער אותו ואת החלטתו, והבטיחה שתעשה הכל על מנת לחזור אליו. וכך עשתה. היא באה אחריו לכל מקום. אחרי כל מפגש חברים וכל פעם מחדש ניסתה לדבר איתו, ולבסוף הוא ניכנע.

   אני והוא עכשיו לא מדברים בכלל, כי הוא ניבהל מזה שאני שונה ואחרת, חמה ואוהבת מחבקת ומפנקת. הוא רגיל למישהי קרה וללא מגע, ללא ליטוף או חיבוק... אני יודעת מי היא, אני מכירה אותה שנים... אם היא הייתה טובה, לא הייתי אומרת מילה. אבל כל כך כואב לי, היא לא טובה בשבילו, היא תעשה לו רע. שוב תבגוד, שוב תרמוס את כבודו, שוב תהפוך את ליבו ותהרוס את העתיד שלו. ואנחנו עדיין לא מדברים, והכל כי לקחתי החלטה שגויה אחת. הייתי צריכה לשמור על אותו מרחק בנינו ולבנות את זה הרבה יותר לאט. היום כבר לא נדע מה יכול היה להיות ולהתפתח.

   ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל במתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.

   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.