פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   במשקל נוצה

   אדם קרוב ומקסים התוודה שהוא מאוהב בכם. תלכו על זה למרות שהוא סובל מבעיית משקל? כפתור התגובות מחכה לכם

   אז מה עושים? זונחים את העובדה הזאת בצד לחלוטין ונותנים לעצמכם צ'אנס להתאהב במישהו בזכות האופי שלו והכימיה שיש ביניכם כבני אדם? הרי דברים כאלה קורים כל הזמן, ואפשר להתאהב ביופי פנימי, במיוחד אם בעיה שכזו בכלל לא מזיז לכם. ז"א, אז מה אם הוא שמן? כולנו שונים ויפים בזכות איך שאנחנו נראים. יש רזים, יש שמנים, יש פחות, יש יותר. השמנה היא ממש לא בהכרח מכוערת, במיוחד אם הנשמה שמסתתרת בתוך הגוף היא הנשמה המתאימה לי.

   משיכה - פיזי או נפשי?

   אבל מצד שני, יכול להיות שאין משיכה. ואם אין משיכה, לפעמים אין כלום. הרי אי אפשר להכריח את עצמנו לרצות מישהו בכוח, רק כי הוא מושלם לכאורה. ואם אנחנו בכלל לא נמשכים אליו, זה הרי אומר שהוא לא מושלם עבורנו בעצם. ככל שנדחיק את זה, זה רק יגיע מאוחר יותר באופן חזק יותר, ויהיה כואב יותר להתמודד עם זה. אי אפשר לשקר לעצמנו, כמה שלא ננסה להעמיד פנים ש"אנחנו לא שטחיים וגוף הוא רק קליפה". גוף הוא אמנם קליפה, אבל משיכה היא מרכיב גדול במערכת יחסים. ותכלס, אין זוגיות בלי משיכה. נקודה.

   ומה אתם אומרים?

   הייתם נותנים למישהו שמאוהב בכם, שאתם מרגישים קרובים אליו, שאתם מרגישים שיכול היה להיות לכם מדהים ביחד צ'אנס, גם אם אתם לא נמשכים אליו? גם אם יש בעיה פיזית שמקשה עליכם? או שזה בכלל לא מקשה? מה אתם הייתם עושים במקרה שכזה? כפתור התגובות מחכה לכם.