פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יד לידיד

   אתה באמת חושב שאתה יכול להיות ידיד של בחורה ולא לרצות אותה בסתר? תחשוב שנית. יונתן חדד מסדר עניינים

   לפני הכל, מה שכתוב פה מבוסס על התצפיות שלי מהעולם וההגיון שלי, שמסביר אותן. אה, וטלנובלות ישראליות משובחות רבות שצפיתי בהן באדיקות. כמן כן, אם אין לכם חברים, זה לא בגלל שאתם ממין זכר, נקבה או אחר- אלא משום שאתם פשוט לא משהו. ועוד דבר אחד- אין שום קשר בין מה שכתוב פה למציאות. או שכן?

   .

   אם אתה משתין בעמידה ונוח לך (כלומר, אם אתה גבר)

   אם אתה נמשך לבנות ואתה לא אימפוטנט או פשוט חנון חסר כישורים חברתיים, לא יכולה להיות לך ידידות אמיתית, בריאה וארוכת שנים עם נקבה. כשאני אומר ידידות אמיתית, אני מתכוון שאפשר להתחבק ולא יעמוד לך כי אתה לא תחשוב על הידידה שלך בתור אובייקט מיני. כשאני אומר ידידות אמיתית, אני מתכוון לכך שלא תהיה מאוהב בה ארבע שנים ואז תחתוך ורידים כשהיא תשבור לך את הלב. הקרבה והאינטימיות מעבירות את הקשר למצב זוגי, ומשם לרומנטית והופס- הידידות מתה, ולעולם לא תהיה כמו שהיתה לפני. תנסה להתחבר חזרה לחברים הבנים שלך. יש כל כך הרבה זוגות שדיים בעולם, שעדיין לא דיברתם עליהם.

   אם אתה נמשך לבנים, תנסה לסביות. רוב הסיכויים שיש להן ביטחון עצמי נמוך, מה שאומר שהן יותר נחמדות ומסורות אליך. הן גם מאוד מודעות לעצמן כי בכל זאת, החברה מצפה מהן להיות נשים מטופחות. כמו כן, אפשר להסתובב איתן מבלי שההורים ידעו שאתה הומו. תוכל ללכת איתן למסיבות שתמיד רצית, ולא יהיו פדיחות.

   אם את כל הזמן בוכה על הכרית ואת לא בטוחה למה (כלומר, אם את נקבה):

   אם את נמשכת לבנים, לא תהיה לך ידידות אמת עם הבחור הכי חמוד בשכבה. את מאוהבת בו, את כותבת את השם שלו ביומן ובוכה כל לילה על הכרית כי את לא באמת מעניינת אותו, כי את לא מספיק כוסית וכי כל החברות שלך אומרות עליך שיש לך מחלות מין כדי להשיג אותו קודם.

   ואם את נמשכת לבנות, לא תהיה לך ידידה סטרייטית שהיא הכי חמודה בשכבה. את מאוהבת בה, את כותבת את השם שלה ביומן ובוכה כל לילה על הכרית. סורי, את לא באמת מעניינת אותה, כי את פשוט לא גבר.

   יוצאי דופן

   ביסקסואלים (אופורטוניסטים מיניים): לא תדעו ידידות אמת. לכו להזדיין.

   א- סקסואלים: אולי אתם לא תממשו מינית את אהבת האמת שלכם, אבל לפחות יש לכם מלא חברים. תתנחמו. או ש... אההה, תלכו לטיפול?

   זקנים וילדים: לכם מותר הכל.