פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אמא, יש לי איידס!

   קמתם על צד שמאל, שתיתם אתמול, אתם מבואסים על החיים או שסתם בא לכם להבריז מבצפר? נועם תלמד אתכם כיצד

   בוקר. השמש זורחת והציפורים כבר מצייצות על אדן החלון. אתם שומעים את דלת החדר נפתחת, ומיד אחריה נכנסת אמא בצעדים שקטים לחדרכם, מתקרבת אליכם ולוחשת ברוך: "קום כבר יא פרזיט!!! אתה מתחיל היום ב- 8, שכחת?!". אוף, בוקר. למי בכלל יש חשק לקום לעוד יום של שגרה בית ספרית חונקת, של קפיטריה לא מתפקדת, של מורות שמעולם לא שמעו את המילה "דיאודורנט"? אלוהים, אתה בטח חושב לעצמך ברגעים כאלה, למה אני לא יכול לסדר לעצמי איזה יום חופש מזדמן?

   אז זהו, חברי היקר (כאילו, אנחנו חברים, נכון? מה זאת אומרת לא? אבל הבטחת!), זה בהחלט אפשרי. באמצעות ביקור מזדמן אצל הרופא המשפחתי ושימוש באחד הטיפים המפורטים להלן, אתה יכול ליהנות מיום בבית על חשבון המערכת. אח, איזה כיף טו פאק דה סיסטם!

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   פיפי נגוע

   הסימפטום העיקרי של דלקת בדרכי השתן הינו דם שיוצא יחד עם הפיפי (איכס, פיפי). לכן, נכיר לכם שיטה צבאית ידועה אבל נמליץ עליכם להיות יותר חכמים. בעיקרון, לא דרוש לכם הרבה בשביל להיכנס לרופא, לטעון לדלקת חמורה שמקשה עליכם לתפקד, ולקבל מיד כוס ריקה שבתוכה תידרשו להטיל את מימיכם. לבנות שבינינו יהיה הרבה יותר קל לזייף את הדלקת, מהסיבה הפשוטה שלפחות אחת לחודש יורד להן דם בגלל מחזור וכאלה (איכס, מחזור), אולם גם הבנים יכולים פשוט להסתפק בלדקור את עצמם באמצעות מחט ולטפטף מעט טיפות פנימה כדי לקבל שחרור מבית הספר (איכס, בית ספר). ואם השיטה הצבאית הזו מקשה עליכם, מה הבעיה פשוט להכנס לשירותים, להתחיל לצווח בטירוף ואז לצאת מקופלים ולבכות לאמא שכואב לכם בפושפוש?

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אההההההההה!!!!!111111111 כואב לי!!!!!!!!!!!111111111 (אילוסטרציות: Shutterstock)

   להעלות חום

   מניסיון, הדרך הכי קלה להעלות חום היא פשוט להכניס לפה מים רותחים שניה לפני שנכנסים לאחות. אתם אמנם מסתכנים בכוויות ואיבוד כללי של חוש הטעם, אבל לפחות סידרתם לעצמכם חום של 39 מעלות (והפניה דחופה לאשפוז לילה, אבל למה להיות קטנוניים?).

   דרך נוספת היא ללעוס מסטיק וניילון בפה במשך רבע שעה. החברות טוענות שלהן זה עבד, אני אישית ניסיתי וחוץ מנזיפה מהאחות ואיומים שהיא כבר לא תאמין לי לעולם גם אם אני אכנס אליה עם יד קטועה וצרעת, לא קיבלתי כלום.

   עוד אפשר לעשות זה לנוח מתחת למנורה (כן כן). המצח שלכם יתחמם פצצות, אמא תדאג ואתם תבכו ותגידו לה: "אבל כל כך רציתי ללכת לתנ"ך היום! למה, הו, למה!". היא תחשוב שאתם בהזיות ותעזוב אתכם בשקט.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אוף! ממש חיכיתי לשיעור היסטוריה!

   לטעון לשלשולים והקאות

   מעבר ליכולות משחק בסיסיות לא נדרש מכם הרבה, בעיקר משום שאף אחד לא באמת יכול להוכיח שאתם לא משלשלים או מקיאים. כדי לייצר אמינות, כדאי לצום כמה שעות כדי שהקיבה הריקה שלכם אכן תוכל להעיד שהקאתם את כל מה ששכב בפנים. כשהרופא יאמר לכם לשכב ויגע לכם בבטן, תרגישו חופשי לשחרר קיטורים של: "אח, איה, כואב לי, די נו זה עושה לי חשק להקיא" ושאר טקסטים אמינים ומתוחכמים. ומדי פעם תתפסו את הבטן שלכם במבט מבועת, וכשאמא תשאל מה קרה, תגידו: "אההה, כלום".