פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פינקי והמוח

   בנות, די לקרוא לציצים שלכם בשמות מטומטמים! מה הקטע עם זה?! לאיתמר נמאס מהאידיוטיזם

   "יש הרבה דגים בים". אין ספק שמישהו עבד שעות נוספות בהמצאת המשפט הזה. אבל הוא שכח לציין שיש מלא סוגי דגים, מה שמוריד את הסיכוי שלנו כגברים להרים בחכה את הדג הנכון. היום ארצה לדבר על סוג מסוים של דגים... אה, נשים... או כן דגים?

   לפני שאני אעביר ביקורת על כל דבר, ארצה לזרוק כמה עובדות בתקווה שתתפסו אותן כשהן עוד באוויר. העובדות בשטח הן שגברים נותנים לעסק שלהם שם וחומקים עם זה בקלות, בעוד שנשים לא, ועל כן הן מכנות את הציצים שלהן בכינויים וזה נחשב מטומטם להחריד.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   יש הרבה דגים בים, ולכמה מהם יש ציצים (צילומי אילוסטרציה: Shutterstock)

   "תכירי, זה פנחס!"

   כשגבר ישראלי נותן שם לעסק שלו, הוא בד"כ ישתמש בשם של קיבוצניק, בעוד שבארה"ב הנטייה היא לכנות את העסק בשמות מקסיקנים. מכאן עולה שגברים נוטים להשתמש בשמות של מיעוטים לעסק שלהם, כך שאם ידבר על העסק עם חבר לא יהיה סיכוי שהתכוון למישהו אחר. היי, זה לא יפה! ולמה? טוב, העסק של הגבר במקורותיו, הינו הרבה יותר אקטיבי מעסק האישה, ועל כן, מגיע לו הקרדיט וכמה מילים טובות אם עשה את העבודה היטב. "היה ממש טוב, תודי לפפה". אז כן, זה עובד.

   טאקוס עם שעועית (ShutterStock)
   תגידי היי לטאקוס!

   כוסאמק ערס!

   נשים לא מכנות את העסק שלהן בכינויים, מהסיבה הפשוטה שבמקור העסק שלהן יותר פסיבי, מה גם, שהמדענים אפילו לא המציאו לו שם ראוי אה, אתם לא מכירים את הסיפור? אז אני אספר לכם. כשהמדענים גילו את האישה, הם ראו כי יש בה חור, כמה חורים נוספים, אבל אחד חשוב יותר. והם פשוט לא ידעו איך לקרוא לחור. מאז המצאת החור השחור נגמרו להם השמות לחורים. המשבר היה גדול והלחץ גבר, עד שמדען אחד צעק: "כוסאמק! איך נקרא לזה?!". באותו הרגע זה היה ברור לכולם – כוס (חלק אף טוענים שזו שאלת הביצה והתרנגולת האמיתית) אז גם מבלי לדעת את העובדות ההיסטוריות הללו, אפילו אתן לא כיניתן את האיבר שלכן וקראתן לו "וירג'יניה" "חוזליטה" או "גבריאלה". או שמא?

   מזל עקרב (ShutterStock)
   לפחות אתן לא קוראות לשלכן "חולייטה"

   טוב, ועכשיו - די להיות מפגרות

   אך בעולם של שוויון בין המינים, כנראה שגם אתן רציתן לכנות את מה שנתן לכן הטבע. באופן משונה שכזה, בחרתן בציצים. אל תבינו אותי לא נכון- זה יכול היה להיות ממש בסדר. אבל כל אחת מכן שקוראת לציצים שלה בכינוי הופכת את הדבר היפה הזה לדבר טמא ולא מושך, מטומטם ולא אטרקטיבי. מעבר לזה שהיא מוציאה את עצמה סוג של מפגרת.

   הנה לכן כמה סוגי שמות שלא מדליקים אותנו :

   * שמות של גברים

   * שמות של זוגות כמו דץ ודצה, למרות שהם לא ביחד כבר. זה לגמרי לייבל

   * כל שם שגבר היה נותן לעסק שלו

   * לתת לזוג השדיים שם של סלב, כך שאחד הוא השם הפרטי והשני הוא המשפחה. למשל, פריס והילטון, דמי ומור, אשטון וקוצ'ר

   * להמציא שם עם שם אמצעי ולייחס את השם האמצעי למקום שלא מקבל כינויים

   * להעניק שם רק לשד אחד, מה שמעלה בן רגע את השאלה – מה לא בסדר עם השני?

   * סוגי דלק, אוקטן 95 לדוגמא – לא מדליק (כן דליק)

   * שם של חבר קרוב

   * שם של חיית מחמד


   אני כבר לא יכול לחכות לפגוש בך, אישה מודרנית עם שם יפה לציצים. האם אי פעם אפגוש בך? בהצלחה.