פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ארץ יצורי הפרא

   הגיע הזמן שמישהו יאמר את האמת. יערה יודעת שהאנשים שאמורים לחנך אותנו הם זומבים, ערפדים וספגטי

   מאז שאנחנו קטנטנים מנסים לדחוף לנו שקרים מכאן ועד להודעה חדשה, קונספירציות מכל מיני סוגים וגדלים, בין אם זו הממשלה, ההורים או בית הספר. השקר שמרסס את כל האחרים עם שוטגאן השקרים, הוא המשפט הידוע – "גם מורים הם בני אדם". בזמן האחרון זה נראה כאילו אנחנו אוכלים את הבולשיט הזה ולכן הגיע הזמן לנפץ את המסיכה הגדולה, ולתת לנו חור הצצה אל תוך חיי הלילה של המורים שלנו.

   מכשפות

   כולנו היינו תמימים מספיק בשביל להאמין שכל המורות שלנו הן מכשפות, אך אין זה כך. המכשפות היחידות הן המורות בעלות האצבעות המוארכות, העצבניות, שחושבות שהמקצוע שלהן הכי חשוב בעולם – לא משנה מה – המורות לאנגלית. בכל פעם שהן מצביעות על מילה אתם משקשקים בכיסא ובכל פעם שהיא מורה לכיוונכם אתם קופאים במקום שמא היא תטיל עליכם קללה. אז כן, המורה לאנגלית היא המכשפה – אך אל חשש, אם תקטעו את הפלולה שצמחה לה על האף, אולי לא תביסו אותה לחלוטין אבל יהיה מצחיק. באמת.

   זומבים

   חלק המורים הכי פשוט לזיהוי – הזומבים. אותם המורים השתקניים האלה, עם המשקפיים, בדרך כלל מורים למתמטיקה או פיזיקה או מקצוע ריאלי משעמם אחר, שאף פעם לא אומרים כלום חוץ משינון מנטרות חוזרות ונשנות של "2+2=4" או "give me brainzzzzz", אין ספק שכשהם יוצאים משטח ביה"ס אל כיוון ביתם שבעיירה אמריקאית מרוחקת ושכוחת אל, מחליפים את עורם לירקרק רקוב וזוללים מוחות.

   ערפדים

   תנו לי לצייר לכם סיטואציה בראש – אתם נאלצים ללכת לספריית ביה"ס, על אף שכולם מתעלמים מקיומה כאילו הייתה כלבלב חולה בזיבה, ומגלים שאף פעם לא שמתם לב עד כמה מרוחקת היא מכל ציוויליזציה (עד כמה שאפשר לקרוא למה שהולך בביה"ס שלכם "ציוויליזציה"), או חלון. בתוך הספרייה אתם מוצאים את גריזלדה הספרנית, תמיד חיוורת כירח וכועסת כאילו ננשכה על ידי עטלף חולה באיידס והביטוח לא מוכן לשלם לה, וכשאתם מבקשים את "דרקולה" של ברם סטוקר היא כמעט חובטת בכם עד עילפון. כן, כן, אין שום בעיה לזהות את ספרנית ביה"ס שלכם כערפדית מסוקסת (או לא).

   אנשי זאב

   אני אתן לכם תיאור זריז של אנשי זאב – צווחניים, מעצבנים, שעירים, בריונים וחסרי שכל. האם קשה לכם להדביק את השם למורה? כמובן שלא, אנשי הזאב הם, ללא הרהור נוסף, המורים לספורט. בפעם הבאה שמכריחים אתכם להסתובב סביב ביה"ס במעגלים וצורח עליכם "יותר מהר!!! יותר מהר!!!" רק תחשבו על זה שהוא מאמן אתכם לקראת הפעם המקוללת בו תפגשו בו בסמטה חשוכה כשהירח מלא.

   חייזרים

   החייזר. יצור חכם שהגיע לחקור את כדור הארץ מקצהו לקצהו השני (למרות שהוא עגול), ובמקרה נחת בארצנו הקטנטונת, בביה"ס המוזר שלכם. לא קל לו לחייזר עם שפתנו המשובשת ועל כן בוחר החייזר, פעם אחר פעם, את תפקיד המורה ללשון.

   תחשבו על זה לרגע – מורות ללשון הן תמיד מתוחות, בעלות חוש הומור ציני מפותח ויודעות להטיח העלבות בכל אחד ואחת, אך לעומת זאת נראות מסוג המורות שמייחלות לחזרת הספאנקינג עם סרגל למערכת החינוך. ושלא נדבר על הצוואר חסר הקמטים שלהן שנראה כאילו עומד להתפקע בכל רגע בו הן מדברות... געוואלד! רק תקוו שהחייזר שלכם לא מנסה להעביר לכם מסרים תת-הכרתיים באמצעות מילים סבוכות שהוא ממציא, כן?

   חדי קרן

   יצורים קסומים אלה, שיכולים לבעוט ולדקור את אלה שהם אינם מחבבים, אך לעומת זאת יפים ונהדרים, אינם אלא המורה לספרות. היא מעורה בפנטסיה ואוהבת את התלמידים שמעדיפים לחלום ולצייר בשיעור, אך את הבלגניסטים היא לא תפחד להכות עם הקרן שצמחה לה באמצע המצח לפתע, בלי שום הסבר (או שאולי זה היה אמור להיות רמז דק). הקול שלה צפצפני וצייצני ומתעוות, ממש כמו הנחקרים במסמך התיעודי המפורסם והמדעי ביותר שיצא לאור עד כה בנושא חדי קרן – צ'ארלי חד הקרן. מפחיד.

   מומיות

   הפעילו את מוחכם המנוון לשנייה – עתיקה כאילו שלפו אותה בזה הרגע מיציאת מצרים, מדברת באיטיות מופתית שגורמת לכם להירדם ולהוזיל ריר על השולחן המטונף, ובעלת ספרים המעלים אבק. האין זהו תיאור של אחד-לאחד של מורתכם להיסטוריה? כל קמטוט שלה יכול להזכיר לכם את מאות השנים שהיא בילתה בתוך קבר הבנוי בצורתה באיזושהי פירמידה במצרים, ואני מבטיחה לכם – אם תקנחו את האף בשיעור עם טישו, היא תשמיע קול צווחה של פחד גולמי. נשבעת.

   טרולים

   אין להכביר במילים בפסקא זו – הטרול הוא השרת. הוא תמיד נמוך ושעיר עם אוזניים מחודדות ואף גדול, ובחדר שלו תמיד יש מאגר של מוצרים נוצצים וכסופים שהוא אגר במרוצת השנים. בחלק מבתי הספר אף קוראים לו אב הבית – כי בית הספר שייך לו, אך אחרי שהוא הובס במלחמה ארוכה נאלץ לתת את הבניין, לא לפני שנשבע להגן על יופיו לנצח נצחים.

   ולסיום, מנהל בית הספר שלכם

   הוא מפלצת הספגטי המעופפת – הו אלוהים. יצור נוזלי ומשתרבב המורכב מ... טוב, ספגטי ושני כדורי בשר כעיניים (תודו שזה מתאר את המנהל שלכם). הוא אחראי על הכל בבית הספר ונראה כאילו נתנו לו הרבה יותר מדי אחריות בשביל מפלצת פסטה, אבל אם תגידו לו את זה הוא ישתמש בכישוף עתיק יומין שיגרום לכם להפוך לספגטי, ואף אחד מאיתנו לא רוצה את זה.

   שנת לימודים טובה ופורייה שתהיה לכם, אבל הכי חשוב – תיזהרו (ואל תמצמצו)!