פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מת החופש

   זהו, בקרוב - לא עוד שיכרון חושים וחופש אינסופי. התגעגעתם קצת או ממש ממש לא? תצביעו ותשפיעו

   צילומי אילוסטרציה: Shutterstock)

   בעד

   חודשיים חופש - הרבה בית, חופש, ים, בריכה... הגיע הזמן לחזור למסגרת. לראות את כל החברים, להרגיש שיש משהו שבאמת עושים. גם אם אנחנו לא תמיד מודים בזה, לא כל כך רע לנו שם. רוב השיעורים הם בגדר הנסבל, עם החברים די כיף והמורים שם רק כדי להעביר את הזמן, בדיוק כמונו.

   בשביל להעריך את החופש צריך גם ללמוד, ועכשיו אחרי שנטענו באנרגיות חדשות הגיע הזמן לעשות את זה. במילא נלמד יום כן- יום לא עד סוף תקופת החגים. אחרי תקופה מסוימת של חופשה אנחנו חייבים להחזיר את עצמינו למסלול ולהתחיל לעשות עם עצמינו משהו. כל עוד נחזור בגישה של כיף והנאה הכל יהיה ממש בסדר.

   טיולים שנתיים, הברזות כיתתיות וסתם ימים מצחיקים - איך נוכל להנות מכל אלה בלי לחזור? כשנסיים בית ספר בכל מקרה נתגעגע, אז בואו נשתדל למצות ולהנות מכל רגע.

   נגד:

   אז נכון שאנחנו מתגעגעים לחברים, אבל את מי שבאמת רצינו לראות דאגנו לראות מחוץ לכיתה. כמה נוח לקום כל בוקר בשעה מאוחרת ולצאת מבלי להתחשב בימים עם מבחנים למחרת.
   החופש רק נשמע ארוך אבל למעשה הוא עובר בצורה כל כך מהירה שאתה בכלל לא מספיק להרגיש אותו. תקופות המבחנים והבגרויות.. מישהו באמת מצפה לזה?

   לקום מוקדם, לשבת בכיסאות הלא נוחים ולנסות לישון על השולחנות המטונפים - מיצינו את זה! לראות אנשים שלא אוהבים ולהזכר במורים שדופקים לנו את החיים, להפסיק לקשר מנות לאוכל ולהתחיל לפחד שוב ממועדי התעודות. זה מה שמצפה לנו בעוד 6 ימים וזה ממש לא מלהיב אף אחד.

   לחשוב שיש עוד שנה שלמה לפנינו - מלאת בגרויות, מבחנים ושאר ירקות - פשוט עושה חשק לקבור את הראש במיטה שלנו ולא לצאת משם לעולם. ספרים? מחברות? לא בבית ספר שלנו!