פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שוטה הכפר

   רוצים לשתות לשוכרה ולהסריח מהאלכוהול לפני גיל 18? רון קרייטלר עם המדריך המלא בשבילכם

   דברי פתיחה

   החופש הגדול, עבור מי שחגג יותר מ-18 אביבים בחייו, הוא מרבץ מפלצתי של פעילויות - טקסי סיום, נשפים, אפטרים, אפטר לאפטר, אפטר בסדינים, השלמת בגרויות, פסיכומטרי, עבודה, אבטלה, צבא, טיול לפני צבא, צבא לפני טיול, טיול שהוא צבא ובעיקר הרבה לחץ. מנגד, מי שטרם הגיע לסיום לימודיו התיכוניים יאלץ לחוש שעמום בלתי פוסק ויהנה בעיקר מרביצה על ספסלים. בכדי לשפר את חיי הבילויים של הקטינים האומללים, הכנו מדריך להשגת אלכוהול לפני הגיל המיוחל. כמובן שוואלה!zone לא באמת תומכים באלכוהול (זה לא טעים), אז כרגיל, קחו הכל בהומור (צילומי אילוסטרציה: מערכת וואלה!)

   שיטת 18 המדומה

   הדרך האפקיטיבית והיעילה ביותר לקנות אלכוהול היא למעשה להיות נער חוקי, בן 18. הואיל ואינכם, תצטרכו ליצור אשליה. אם נפשכם לא חשקה בציור שפם על פניכם, הדרך היא כמובן- *כיוף* תעודת זהות. אם *תכייפו* תעודת זהות, תוכלו להנות מאלכוהול חופשי ומפריבילגיות נוספות להן זוכה נער חוקי. במידה ולא הצלחתם ל*כייף* תעודה, נסו להפעיל מכר שמלאו לו 18. עליו, כמובן, חל האיסור לקנות לכם משקאות חריפים, וזה אסור! וזה פויה! אז אחרי שהוא מסכים "לא" לקנות לכם, תשלמו לו על ה"לא" קנייה, תודו לו על כך שהוא "לא" קנה לכם אלכוהול. תהנו! ז"א, אל תהנו.

   שיטת האושר והעושר למוכר

   מוכר הקיוסק החביב הינו איש שומר חוק ועל כן אסור לו למכור אלכוהול לקטינים. אף על פי כן, אדם שעומד שמונה שעות מאחורי דלפק, צופה בשידורים חוזרים של "מצלצלים" ומייחל ליום בו יקודם לאחראי מחלקת קולה, יהיה המאושר באדם, אם לפתע יגיח לקיוסק בחור צעיר, שיעשה קנייה של 250 שקל. אז מה אם דחפתם לשם שני בקבוקי וודקה? אם הוא ממש יתעקש לראות את תעודת הזהות שלכם החלו לירות לעברו שלל תירוצים, כמו: "מה אתה רוצה?! שכחתי בבית!", או "קלוט קלוט את השטרונגול, זה נראה לך קטין?!".

   שיטת ה"אני מפותחת לגילי"

   דרך פרקטית בעיקר בקרב כוסיות היא התגודדות סביב מסיבה של גדולים מכן. הגעה מאוחרת למסיבה שכזו, תאפשר לכן לחמוק אל המסיבה באין מפריע. רצוי להגיע למסיבות וילה/בית/רחוב/קרטון, שכן הסלקציה שם היא על הפנים וכוסיות צעירות זה רק נכס. כך תוכלו להנות גם מאלכוהול חופשי וגם מחיזורים מכל עבר. שימו לב- במידה ולא בורכתן ביופי או שאתם גברים (או שאתם גברים מכוערים וזה הכי גרוע!), תאלצו לוותר על הסעיף הנ"ל ולהמשיך לבכות. תבכו!

   שיטת ה"לאסי, שובי הביתה!"

   אם כל הנסיונות ירדו לטמיון, תאלצו להעזר בשיטת האין ברירה ולהשתמש באלכוהול ביתי. בכל בית יש משקאות חריפים, שנחבאים במדפים העליונים והם לרוב ערק זול ויין (או דלק)שאבא שומר עוד מתקופת השומר. שתו אותם משל היו חביות בירה איכותיות או בקבוקי שמפנייה איכותית, ותבכו.