פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בדרכים

   אחרי ההופעה של נועם בצוותא, הופעה עליה פנטז וחלם - הוא הבין משהו אחד. מה שרוצים, משיגים. אם מתעקשים

   לקראת סוף התהליך של הקלטת אלבום הבכורה שלי "אני וכל המחשבות" הגיע הזמן לתכנן מופע בכורה חגיגי שיפתח סיבוב הופעות עם הרכב מלא. אני בנאדם של אירועים מיוחדים בכל הקשור למוזיקה, ובכל פעם שיש סיבה לכזה אירוע אני מתעלה על עצמי ועל כל מה שמסביב ועושה את זה הכי טוב שאני יכול, ללא פשרות וויתרים. בגיל ההתבגרות צברתי לעצמי המון חלומות קטנים וגדולים ואחד מהם היה להופיע בצוותא.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   בסוף מה שרוצים מצליח. נועם פנחסוב בצוותא (צילומים: יחצ)

   הראשון ששמע על הרעיון היה המפיק שלי, אלדד ציטרין. הוא טען שאני פסיכי ואני לקחתי את זה למקום החיובי של המילה. פניתי בשיחת טלפון למשרדים של צוותא וסיפרתי להם מי אני, מה אני רוצה, איך אני מדמיין את הערב ואם אני בכלל מסוגל להרים כזה מופע ללא הבטחה של אף אחד שיגיע קהל בכלל. צוות המקום לא מיהר להתלהב איתי מהרעיון והיה מאוד סקפטי. חיכיתי כמה ימים כדי לתת להם לחשוב על הרעיון ולאחר מכן הרמתי טלפון פעם נוספת וביקשתי לקבוע פגישה. וכך היה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נועם מתארגן לפני

   באותה פגישה סגרתי תאריך להופעה באחד המקומות הכי תרבותיים שיש בארץ, שבו החלו את דרכם רוב האמנים הגדולים, המוכרים והמייסדים של המוסיקה הישראלית ורוק בפרט. מקום שאליו הייתי הולך להופעות של אמנים שעליהם גדלתי. אני יכול להגיד לכם בפה מלא שהתרגשות כזו לא חוויתי בכל שנותיי ואני יכול לאחל לעצמי שיהיו כאלה עוד ולא ייגמרו, ובטח שאני מאחל לכל אחד ואחד שיש לו חלום קטן.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אתם פה?

   היה לי כבוד גדול לעלות את מופע הבכורה שלי במועדון הכל כך חשוב הזה בתרבות הישראלית. היה כיף.