פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - ק'

   קקי, קוקיות ואפילו קרוטונים! מילון הסקס מפציע שוב מהחולות עם האות ק' שתקרקר אתכם

   קקי

   מאז אותו סרטון ידוע, "2 בנות כוס 1" בתרגום חופשי (סתם, עזבו, הן אוכלות קקי, לא משנה. זה רע) אי אפשר להתייחס לקקי כאל הליך טבעי ובריא של הגוף. לנצח נחשוב על קקי כעל מושג מיני מחליא ודוחה שיגרום לנו להתאבד יום יבוא.


   .

   קיא

   מה שקורה לאנשים אחרי שהם רואים את הסרטון עליו סיפרנו לכם למעלה. ובלי קשר, נסו שלא להקיא על חברה שלכם באמצע סקס. במיוחד אם זה יום הולדתה.

   .

   קאוגירל

   תנוחת רכיבה בה הבחורה רוכבת ומקפצת על הבחור. מצוין לכל אותן הנערות חסרות המזל שתמיד חלמו על סוס אבל לעולם לא יקבלו, כי הן עניות וסוסים הם יקרים.


   .

   קולר

   מונח מעולם הסאדו מאזו. רוצה להראות לגבר שלך שאת שולטת בו ואת יכולה להשתין עליו ולכבות לו סיגריות באוזניים? שימי לו קולר ותגררי אותו ברחבי הבית. רוצה להראות לחברה שלך שאתה לא פראייר? קולר ניטים יפתור את הבעיה, ואף יקרע לך את העורק הראשי אם תתקרב יותר מדי. היש סקסי מטעם הסכנה?


   .

   קשיו

   כינוי לאיבר מין זכרי פצפון במיוחד. דעי לך - רק אגוזי מקדמיה.


   .

   קורנישון

   במקור "קורנישון" הוא מלפפון חמוץ וקטנטן, אבל בפועל משמש גם כמילת גנאי המתארת את אותו הקשיו של מקודם. הישמרי. כשאת שומעת את המשפט: "אני גבר הורס ומפנק, וגם מפצה על הקורנישון", לא. קורנישון זה לא כינוי לדלקת פרקים איומה, או נכות קלה ברגל. תברחי.

   קאמל טואו

   או בעברית, כפ"ק. תמיד תמצאו תופעה זו אצל המורה להיסטוריה, או סתם כל אישה מבוגרת שהיתה פעם חתיכה וכיום נראית כמו מלאך השאול שמסרב להכיר בעובדה שמכנסיים צמודים וחוטיני זה סואו לא גיל 60.

   .

   קאנט

   קאנט, מילה המתארת את איבר המין הנשי, יכולה גם לתאר בחורה טראשית במיוחד, שידועה באופייה החופשי והמשתרלל, שלא דופקת חשבון לאף אחד. לרוב היא תראה פרועה, מלוכלכת ומסוממת ותהיה רעה לכל הבנות סביבה, ומאידך, תפלרטט עם כל הבנים סביבה. ממש כמו הסלאט, היא איומה, אבל אף גרועה ממנה.

   למה? היא חכמה מהסלאט. היא כוסית מהסלאט. היא שווה מהסלאט. היא מוצלחת מהסלאט, עשירה מהסלאט. ומאיתנו. אנחנו מפחדים מן הקאנט. וחושקים בה בסתר.

   קינקי

   דבר שהוא קינקי הוא גס, בוטה, מפתה, מחרמן, קשור לסקס בצורה זו או אחרת, אבל סקס עם טוויסט. למשל - חברה שלך אוהבת שתולים אותה הפוך ומורחים עליה חלזונות? קינקי.

   קונדום

   גרב הבולבול, אם תרצו. פלסטיק אותו אתם צריכים לשים על איבר המין כדי לא להכנס להריון ולבכות עד סוף שארית ימי חייכם. מה לעשות, ככה זה.

   .

   קוקסינל

   בעיקרון, קוקסינל הוא בחור שאוהב ללבוש בגדי אישה באירועים מיוחדים, כמו מופעי דראג למיניהם, מסיבות תועבה כיפיות לאללה או סתם בעת היציאה לסופרמרקט. יש שיבחרו להשתמש במילה ככינוי גנאי, למשל: "למה לא הכנסת גול, יא קוקסינל?!" "למה גנבת את חברה שלי, קוקסינל?!" "הקוקסינל הזה לא בא היום בערב!" "בונא יא קוקסינל אחד, תכניס את הזין למכנסיים, אני לא רוצה לרדת לך! שכחת שאני עם רווית?!".

   .

   קלה

   בחורה קלה היא בחורה שהכל קל איתה. היא לא רבה, היא לא מקטרת. היא נותנת, תמיד. לכולם. היא לא חושבת בעצמה, היא לא תעשה לך סצינה כי לא התקשרת אליה, והכי הרבה שהיא תעשה זה לצפות ממך ללכת לאיזו הופעה שלא בא לך עליה, של קובי פרץ או משהו.

   הקלה בדרך כלל מוצאת חבר הורס ואז כולן מקנאות בה וחושבות: "אוי, אולי אני צריכה להיות קלה?", אבל אז הוא בוגד בה. כמובן, היא לא תקח את זה קשה, הרי שהיא קלה.

   קיסם

   נו, אנחנו באמת צריכים להרחיב?