פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מילון הסקס הגדול של zone - צ'

   צרצרים? נהה. ציצי? כן! מילון הסקס חוזר עם האות צ', האות הסקסית ביותר שנוצרה על פני האדמה

   ציצים

   אהבתו של כל גבר, מקור תסביכיה של כל אישה. קטנים מדי, גדולים מדי, נופלים מדי, שחורים מדי, כחולים מדי, סגולים מדי, סימני מתיחה? עזבי אותך, גברים בדרך כלל כל כך אסירי תודה על זה שאת נותנת להם בכלל להתקרב לך לשדיים שהם פשוט מודים לאלוהים ולא שמים לב. או מדמיינים את מרינה מהישרדות אחרי היאבקות בחרא של עיזים.

   .

   צ'יפנדיילס

   מונח שהפך לתיאור חשפנים בשנות ה-80. כיום הם סתם נקראים, "חשפנים", או "הבחור המוזר עם תחתוני הלייקרה שהכריח אותי לאכול סוכריות גומי מהתחת שלו ביומולדת שלי".


   .

   ציקלאווין

   מה שערסים נוטים לעשות כמחווה לאהובותיהם. או סתם, כי הם אלימים וערסים. הציקלאווין יכול להיות בפטמה, באיברים אחרים, בפנים או בכל מקום בעצם.

   צינור זרע

   יש צינור כזה, שדרכו עובר הזרע, בלה בלה בלה, הוא צינור, זה זרע, בלה בלה בלה. צינור הזרע. יופי.

   .

   צול

   המידה איתה מודדים את קוטר איבר מינה של האישה. כן, גם אנחנו היינו מופתעים ואמרנו: "מה?! לא שמענו על זה בחיים!" אבל כן כן, גבירותיי ורבותיי. גם את איבר מינה של האישה צריך למדוד. למה? ככה.


   .

   צ'יל

   משפט שגברים אומרים לבחורות כשהן נכנסות למצבי היסטריה ומנג'סות להם שעות. "למה הסתכלת עליה?!" "היא יותר יפה ממני?!" "הציצים שלה גדולים יותר, ואתה הסתכלת עליהם!" "האקסית שלך בלונדינית ואני לא! אהההה!" "האקסית שלך גבוהה ואני לא! אההההה!". פשוט אימרו להן - "צ'יל". זה יסדר הכל.

   .

   צרות אופקים

   לא, אם חברה שלך לא נתנה לך לגמור לה בפה ולצלות אותה על מחבת בשמן עמוק היא לא צרת אופקים. לא, אם חבר שלך לא נותן לך לשכב עם כל השכבה במיטה שלו, זה לא נקרא צרות אופקים. צרי האופקים הם אנשים שלא מוכנים לקבל את השונה, והם לא פתוחי דעה בכל הנוגע ל(להכל, בעיקרון, אבל פה אנחנו מדברים על) סקס. אם הפנטזיה המינית של חברה שלך לא תפגע באף אחד, למה שלא תנסו? אם חברה שלך אוהבת כשאתה מתחפש לפיראט-פיה ואוכל ממנה ענבים, לא תעשה את זה כי זה "מוזר"? תשחררו. צרי אופקים תהיו בני 90, כשתתמרמרו על זה שכולם מכייפים חוץ מכם.

   צימר

   מקום בטבע, ז"א – בית עשוי עץ, בין עצי דקל וקוצים, אליו אנשים מגיעים כדי להשתכשך בג'קוזי, לאכול ארוחת בוקר עם לחמים וגבינות, ובעיקר להתנות אהבים מלא פעמים. אל תטעו, נחמד בצימרים, אבל לא אם משתכרים יותר מדי ומוצאים את החבר שלך מת באמבטיה כשלידו נמצא דוב ענק שיושב ומכרסם לו את הגולגולת.


   .

   צדיק בסדום

   הצדיק בסדום מעולם לא נגע בבחורה, מעולם לא שתה, מעולם לא הסניף קוק מאיבר מינו של חשפן ארגנטינאי, לא משתתף בציד בחורות, לא יוצא לפאבים ומסתכל על כל החברים החרמנים שלו בעין ביקורתית ויודע בליבו התמים שהוא – לא בעניינים האלה. הצדיק בסדום יכול להיות או חנון חסר תקנה, או הבחור שזוכה בבחורה הכי שווה בסופו של דבר, כי הוא העדיף לא להשתתף באורגיה בת 6 משתתפים, אלא לקרוא ספרים של ניטשה. מצד שני, שוב, הוא יכול להיות החנון הכי גדול ביקום הזה ולהפסיד את כל הכיף. כי זה מה שחנונים עושים.

   צימוקים

   ציצים קטנים.

   צ'אט רולט

   האתר שלימד את כולנו מחדש מה זה "בולבול של סוטה", או "זין" בפרט. כשאומרים "צ'אט רולט", מיד עולה בעיני רוחנו תמונה של איבר ענקי ודוחה, או של המדור המופלא שלנו – צ'אט אומלט.


   .

   צריבה

   קורה לפעמים. רק תבדקו שמדובר בצריבה תקינה, ולא בעגבת.

   צ'יצ'ולינה

   האישה והאגדה, אותה אחת שדודו טופז הטריד מינית, אותה אחת שרוקדת עם נחש, אותה אחת שגורמת לנו לבכות בלילות ולפנטז בבקרים על עולם ורוד יותר.


   .

   צלילה

   מילה נרדפת ל"ירידה". השתדלו לא לקחת את המושג צעד אחד רחוק מדי, כי אז תטבעו ותמותו ומי יציל אתכם?


   .

   צוף

   כינוי נוסף לזרע. נראה לנו שהמצאנו את זה הרגע. יש מצב.