פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   התגעגעתם? חנישל כאן כדי לכתוב לכם על רגשותייה ומחשבותיה. אז מה אם היא שיקרה? לא כולם משקרים?

   אז שיקרתי. וואלה. איזה שוס. מכרתי סיפור מהתחת, ועכשיו כולכם שונאים אותי על זה. נו, יפה לכם. זה בדיוק מה שבמגה סטאר רוצים שתעשו. אבל תחשבו שנייה – למה בעצם אתם כועסים עלי? אתם לא מבינים? אני זה אתם. הצופים. אם לא הייתי בפנים, באולפן, הייתי כמוכם - יושבת בבית, אוכלת את הלוקשים שההפקה תופרת. מתרגשת מתי שהיו רוצים שאתרגש. צוחקת בהוראה מלמעלה. כועסת כשהיו לי לוחצים לי על הכפתור הנכון. מצביעה איך שהיו מתחמנים אותי להצביע. אבל אני עשיתי מעשה. אמרתי סטופ, חלאס, עד עכשיו הם עבדו עלי – עכשיו אני אעבוד עליהם בחזרה. אז כן, רימיתי גם אתכם בשביל להיכנס למגה סטאר, אבל אתם לא מסכימים שזה מחיר קטן לשלם בשביל לדפוק את המערכת? אני מודה, על הדרך התפלקו לי כמה פדיחות.

   15 דקות (yes)
   אמרתי סטופ. נישל

   ואם כבר, אז בהזדמנות זאת אני רוצה עוד פעם לבקש סליחה משרון וג'ינו – בחיי שלא התכוונתי לעשות לכם בלגנים. אבל אני נשבעת שכל אייטם ששחררתי מהאולפן נועד בשביל לחשוף את המנגנון המניפולטיבי שמתחמן את כולנו. ואם כבר אני נפתחת, אז יש לי עוד וידוי: בלי שהתכוונתי, אז פתאום גם נהיה לי בעצמי דחוף לזכות במגה סטאר. פתאום הבנתי שמה שבוער לי מבפנים זה לא לכתוב על אנשים אחרים – אלא לעשות בעצמי. להוציא לאור את הכישרון שלי, ולפחות על הגילוי הזה אני צריכה להגיד תודה למגה סטאר.

   ווידוי אחרון לעונה: פישלתי כשעמדתי בשקט ונתתי לנחל ללכת, אבל תסמכו עלי שאני אדאג לתקן את זה. מבטיחה. טוב, תסלחו לי אבל אני צריכה לסיים. יש לי להרכיב מחדש את החיים המפורקים שלי. היה כיף ותודה שנתתם לי להיות פה עד עכשיו. חותמת לכם שעוד ניפגש.

   חני

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   מה אתם חושבים? כשחשפו אותי.

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   פייר, על אף אחד. אני אוהבת פה את כולם ומאחלת להם המון בהצלחה. אחלה אנשים יש פה.

   אם לא הייתי פה היית ב:

   טוב, אני כבר באמת לא פה. שלחתם אותי הביתה, זוכרים? אז יש לי עכשיו כמה דברים דחופים לעשות. קודם כל להחזיר את וובה, אחר כך לפצות נחל ובסוף להתאפס על החיים שלי.