פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השמעונים

   רק אחרי שכנועים רבים הם שלחו לנו תמונה, ויש להם שווארמה בדף הפייסבוק. להקת פלס"ר שמעוני - נעים להכיר

   אנחנו:

   פלס"ר שמעוני

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הם בסוף שלחו תמונה (צילום: תמונות גולשים)

   חברי הלהקה:

   גבע חסון(גיטרה ושירה), עומר גוטסמן (גיטרה וקולות), מור סופר (תופים), יהב סופר )בס)

   סגנון:

   בלוז רוק

   פעילים מאז:

   2009

   שואבים השראה מ:

   גבע ועומר שואבים השראה מפינק פלויד ושבק ס'. יהב שומע מטאל ורגאיי. מור שואב את השראתו מהביטלס, מוזיקה ישראלית, ופאנק רוק. השילוב בין כל אלה מביא אותנו לתוצאה הסופית.

   ככה הכרנו:

   גבע הגיע כתלמיד חדש לבית הספר, חיפש נגנים, והכיר את מור. הם התחילו לנגן יחד, מור הביא את אחיו יהב הכסיסט, וגבע הביא את עומר הגיטריסט שהכיר מבעוד מועד. וכך התחלנו.

   חוויות מאולפן ההקלטות או במות המועדונים:

   אנחנו די סגורים באולפן. כלהקה, הצבנו לעצמנו מטרה הפוכה משאר הלהקות. קודם כל להקליט, ורק אחר כך להגיע לתודעת הציבור. מפה לשם, כתוצאה מאילוצים מדיניים (הנקראים צבא הגנה לישראל) הלהקה לא הספיקה לעלות על הבמות והיא עומלת בהקלטות. מקווים שבין האימונים והתימרונים הצבאיים של שלושת רבעי מחברי הלהקה, נצליח להתחיל ולהופיע. בינתיים, אפשר להזין לשירים שלנו מהבית.

   יש כבר סיפורי גרופיות? אם כן, ספרו:

   גבע היה אמור להיות גיטריסט בלבד, אך בחזרה הראשונה הכרחנו אותו לתפקד כזמר באופן חד פעמי. מפה לשם גילינו את היכולות שלו כזמר. הוחלט שגבע ישמש כסולן קבע של הלהקה, ולאחר שההקלטות "הודלפו" לרשת, נשים מכל רחבי הארץ רק רודפות אחרי גבע שלנו.

   שאיפות לעתיד:

   עוד לא ויתרנו על האלבום המלא, וכולנו תקווה שבין הרגילות והחופשים מהצבא, נצליח לסיים את הקלטת האלבום, ונתחיל בהופעות קבועות.