פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   היית עושה אותה?

   תמיר זוהר יודע שאפשר לכבוש את תל אביב מתוך פריפריה. אבל לא צריך פיגור בשביל זה, צריך כישרון

   על פניו, סדרה שמתארת בפרוטרוט את מעשיהם של צעירים בתל אביב, אמורה להיות אורגיית טלוויזיה של מגניבות, קוליות וכיף חיים, או לפחות תרסיט עתידי לסרט פורנו ציוני בניחוח היפסטרי. לא די היה בעיר תל אביב, המככבת בעיתונות העולמית כאחת מהערים הכי מגניבות ושוות בעולם, עבור הפקת "TLV", והם לקחו את העניין צעד קדימה. אל העיר התוססת הכניסו 4 טמבלים מלאי הורמונים ומוטבציה, שמוכנים למכור את הכבוד העצמי שלהם, רק כדי שהם יפסיקו לנקות שולחנות (או להשתכשך בבריכה בכפר שמריהו) ושגיא יגיד להם היי. שאיפות גדולות.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   רגע, יש בת"א אנשים עם קרניים ירוקות שנוסעים לכל מקום בלימוזינה מרוב פאר?

   למי שלא מכיר (ואם אתם לא מכירים, הרווחתם) הסדרה "TLV- עושים את תל אביב", המשודרת ב-HOT, "עוקבת" (אופס, תסריט...) אחרי שלוש בחורות ובחור אחד, ש"קיבלו הזדמנות" (אופס, מצוקת כוח עבודה זול, ועוד פעם, תסריט) להיכנס לעולם הברנז'ה ולהיות דוגמגשים. בכך הם מגשימים את חלום שנות האלפיים האידיוטי, להיות מפורסם. כיום, אתה לא נזקק לאישיות, התמחות, שאיפה או... איך קוראים לזה? נו... השכלה ואינטליגנציה בסיסית, כדי להתקדם ודי לך בלהיות נואש ולנסות את מזלך כסלב סוג ז'.

   מינימום הוליווד הילס

   "TLV", שכנראה לא הייתה מספיק טובה בשביל משבצת הריאליטי, קפצה על משבצת ה"דוקו-ריאלטי" (ממשפחת הז'ארים המטומטמם כמו, "ריאלטי-תיעודי" או "פונרו-ילדותי"), והפכה לתיעוד מטומטם של צעירים שעושים מעצמם צחוק וקונים עוגות הבית, בשביל 15 שניות של תהילת V.O.D. כל האוננות הטלוויזיונית הזאת מתרחשת בו בעת כשדווקא הלוקיישן, תל אביב, לא משתתף כלל במשחק (חוץ מהעובדה שבת"א כולם מגניבים ונוסעים על אופניים שיואו!) עד שלעיתים נדמה כי צילומי הסדרה היו מתאפשרים גם בירוחם. אם החלום הפריפריאלי הוא לעבור לתל אביב ולהתפרסם, תפיצו תמונות שלכם בעירום, או שתפתחו כישרון מסויים. ולא, זה ממש לא מעניין איזה אייטם לא יכנס לגבי גזית הפעם.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   הידעתם? גם בת"א יש אנשים שמוכרים בפיצוציות, ממלצרים ועובדים בתחנות דלק. כן כן

   חלום ה"לעשות את תל אביב", הוא טיפשי אך מובן. הוא מובן, כי במרחק יריקה ניצבת העיר הכי מגניבה בעולם, כזו שלא נרדמת אף פעם ומספקת תמיד מה לעשות. הוא טיפשי, כי המרחק בין להגשים את עצמך באמת לבין "לתקוע" את תל אביב זהה למרחק בין הדיזינגוף סנטר לאבן גבירול (נראה אתכם עוברים את השיפוצים של אבן גבירול ומוצאים חנייה בפחות מארבע שעות). אז גם אם מבינים את שאיפותיהם מרחיקות הלכת של המשתתפים בתוכנית, עדיין לא ברור למה זה מעניין מישהו, או למה זה צולם בתל אביב. וגם אם כן צולם בת"א, שכחתם שאנחנו במזרח התיכון, ויש מדינות בעולם שעדיין סבורות שאנחנו ישנים באוהלים לצד גמלי המחמד שלנו?

   "TLV- עושים את תל אביב", שני עד רביעי, 22:30, HOT בידור ישראלי