פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סופר סטאר

   כמו בכל שבוע, חבר מהאנסמבל של מגה סטאר כותב לכם מהוילה הסגורה. והפעם - יקי, אבא של נחל!

   אוי חבר'ס, איזו התרגשות! בחיי, שלא ציפיתי שאני, יקי סומך, בן ארבעים פלוס פלוס פלוס, אעלה מחדש על הבמה ואכבוש אותה כאילו שרגע אחד לא ירדתי ממנה. באוזניים שלי עוד יש לי הצלצולים איך שהקהל שם באולם צעק: "י-קי! י-קי!". אז אתם בטח אומרים האבאל'ה, הוא מתרגש איך שהוא פעם ראשונה עולה על הבמה. טעות. אני כבר הייתי סטאר בימים שעוד קראו לזה אליל זמר. עם כל הכוכבים הכי אל"ף אל"ף במדינה שלנו אני שרתי. על כל הבמות הכי משוכללות אני הופעתי. לכל המדינה חילקתי אוטוגרפים, ואפילו היה לי הנוסח הקבוע שלי שהייתי כותב: ל"זה וזה, באהבה ולתפארת מדינת ישראל, יקי סומך". אבל אז קיבלתי זפטה לפרצוף. לאט לאט היו פחות אנשים בקהל, ובסוף אמרו לי שמה בתיאטרון איפה שהייתי ממלא אולמות שלמים, שאין ביקוש. שהקהל לא מגיע. שיקי סומך יצא מהמודה.

   מגה סטאר (yes)
   למה את לא מקשיבה לאבא שלך, נחל?! (צילום: yes)

   מה אני אעשה עם החיים שלי אז אני לא ידעתי, אבל תודה לאל בדיוק הגיעה לי נחל, הבת שלי, ואני אמרתי לעצמי שאיפה שאני הפסקתי היא תמשיך. צעד צעד, מאז שהייתה כזאתי פיצקלה אני ליוויתי אותה. בידיים האלה שלי בניתי לה את הקריירה. אם עשיתי טעויות בדרך? בוודאי שעשיתי. אני הרי בשר ודם, לא מכונה. אבל כל מה שעשיתי היה רק כי רציתי שנחל שלי תטעם מה זה להיות על הבמה ושהקהל צועק לך "בראבו".

   ופתאום, בלי שבכלל תכננתי את זה, עוד פעם הגיע תורי. פתאום אני זה שהקהל צועק לו בראבו! אבל היא, הבת שלי, היא רוצה להוריד אותי מהבמה. היא רוצה שאני אתן לה שיהיה לבד את כל המקום, ושאני אחזור להיות שום דבר. אם הייתה מוכנה להקשיב לי הייתי אומר לה: "ילדה שלי, אבא אוהב אותך הכי בעולם, אבל עכשיו זה הזמן שלו". אבל נחל לא רוצה לשמוע. אני מקווה שיום אחד היא תבין. אני מקווה שאתם כבר מבינים. יקי סומך הוא לא אבא רע. יקי סומך הוא רק בן אדם.

   באהבה, ולתפארת מדינת ישראל

   יקי סומך

   הרגע הכי משמעותי שהיה לי השבוע במגה סטאר?

   נו, אני הרי כתבתי על זה עכשיו מסמך שלם: כשהקהל צעק לי בראבו.

   על מי מחברי האנסמבל הכי בא לי לצרוח שיסתום את הפה?

   על הבת המפונדרקת שלי שיודעת לחשוב רק על עצמה

   אם לא הייתי פה הייתי ב:

   בבית, צופה בערוץ 90 בכוכבת הפרטית שלי