פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z

   הגולשת האנונימית לא ציפתה שהסוכרת שלה תבריח ממנה אהבה ותמנע ממנה להיות כמו כולם. עכשיו היא מפחדת להתאהב

   כשהכרתי אותך התאהבתי. אבל ידעתי שבחיים לא תרצה אותי אם תדע, כי אני יודעת אני שונה.
   ידעתי שאתה תעדיף מישהי אחרת, מישהי רגילה. בגלל זה הסתרתי את זה. רציתי שקודם תכיר אותי מבפנים, את האופי שלי, אז לא סיפרתי לך, ואז ככל שהתכתבנו והכרנו יותר, הרגשתי פתוחה איתך. סיפרתי לך שאני דתייה, ואז אמרת שזה בסדר כי אתה מסורתי, אז בטח נוכל להסתדר.

   בטחתי בך וחשבתי שלא תהיה כמו כולם, תשפוט אותי ותתרחק. אז סיפרתי לך וקיוויתי שזה לא יפריע לך, אבל נבהלת ואמרת לי שאתה צריך ללכת כי קוראים לך. הבנתי שאתה כמו כולם, שזה מפריע לך.

   מאז לא דיברנו. ידעתי שלא רצית לפגוע בי, אבל פשוט רציתי למחוק אותך. נשארת באוויר ומאותו יום ידעתי שכשאני אכיר מישהו אני לא אספר לו, לפחות לא ישר בהתחלה. פחדתי להתאהב, פחדתי להכיר בנים, פחדתי שיגיבו כמוך. הרגשתי כאילו אמרת לי: "את שונה, לא מגיע לך להתאהב".

   למה? למה אני צריכה להרגיש שונה, רק בגלל שאני סוכרתית? למה הסוכרת שלי צריכה להפריע לך? חברות שלי אמרו לי שאם הגבת ככה אתה לא שווה אותי, אבל ידעתי שיהיה לי קשה גם בעתיד למצוא מישהו שלא יהיה לו אכפת ושיהיה איתי לא מרחמים. גם לי מגיע להתאהב, אבל אני פוחדת.

   ואיזה סיפורים אתם הייתם מוחקים? ספרו לנו ואולי תזכו באייפוד שאפל מתנה!

   נכון שבכל פעם שאתם לוחצים CTRL+Z אתם ממש מתבאסים שאי אפשר לעשות גם בחיים האמיתיים את אותה הפעולה? כמה מאושרים יותר היינו כולנו אם היה אפשר, בלחיצה אחת, לבטל ולמחוק את כל הדברים הנוראים שעשינו ושעשו לנו.


   זאת הבמה שלכם - שלחנו לנו סיפורים, שירים, ציורים, תמונות או כל מה שיצרתם, שמספר על רגע בחיים שלכם שהייתם מתים למחוק. אנחנו נעלה את המוצלחים ביותר לאתר, ויש לנו גם פרסים! בכל חודש, בחצי השנה הקרובה, היצירה ששמערכת וואלה! zone הכי תאהב, תזכה את השולח באייפוד שאפל מתנה.